דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות יורם קראוס – מי המשרד הכי יפה במדינה?
יורם קראוס – מי המשרד הכי יפה במדינה?
הדס כהן 10/02/14 |  צפיות: 2582

ליורם קראוס, מנכ"ל חברת SMS ניהול פרויקטים יש בהחלט במה להתגאות היות ומשרדו נבחר כמשרד הכי יפה במדינת ישראל על ידי מגזין בניין ודיור לשנת 2013.


המשרד של יורם קראוס תוכנן באופן מדוקדק ביותר על ידי האדריכל אורי הלוי ורואים בו לא מעט תעוזה עיצובית, הומור, חשיבה תכנונית מתוקתקת אשר מנצלת את החלל באופן שלא מותיר מקום לספק. המשרד מעוטר בפינות חמד, ציורי קיר של קומיקס באוויר הספורט האהוב על יורם קראוס, טיפוס הרים ולוח מגע ממוחשב על רצפת הכניסה למשרד. השירותים כוללים מקלחת לעובדים החרוצים אשר מגיעים מפעילויות שונות מחוץ למשרד.

יורם קראוס אומר שהאדריכל אורי הלוי הצליח ברגישות נפלאה ליישם את פילוסופיית הניהול של המשרד ובכך ליצור משרד שהפך לבית חם לעובדי החברה. עוד מוסיף יורם קראוס שהמשרד הזה הוא הבית שבו מעוניינים לתת השראה ולעודד יצירה, השראה ועבודת צוות אמיתית.

מנכ"ל חברת SMS ניהול פרויקטים וממובילי ענף ניהול הפרויקטים והתכנון ההנדסי בישראל. קראוס פרש את חסותו המקצועית על כמה מהפרויקטים המשמעותיים ביותר במדינה. בין היתר נהנה קראוס מטיפוס הרים ואף עושה זאת על בסיס כמעט קבוע כשהוא הציב לעצמו יעד להגיע לשבע הפסגות הגבוהות יותר בעולם תוך כדי שהוא מתעד זאת בצילומי ווידאו ובצילומי סטילס שונים, מגוונים ועוצרי נשימה. אכן, עסקים וספורט יכולים להשתלב יחד בהנאה מקצועית שלמה ולהפיק אחד מהשני גם השראה המתאימה גם לחיים האישיים וגם לחיים העסקיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI