דף הבית נשים נשים - אחר כל מה שרציתם לדעת על פאות
כל מה שרציתם לדעת על פאות
איציק דר 03/03/14 |  צפיות: 2042

פאות הן כיסוי ראש עשוי משיער של אדם אחר או מפולימר סינטטי, בעבר היה נהוג גם לייצר פאות משיער של בעלי חיים שונים. במאות ה-16-18 תוספות שיער לבנות היו נפוצות בכלל בתור אביזר אופנה, ללא קשר להתקרחות אצל החובשים אותה, בעיקר אצל המעמד הגבוה ותמונות של נשיאים ראשונים ומלחינים ידועים הן לרוב עם פאות מהסוג הזה.

המגוון הקיים ושיטות החבישה

ישנם בשוק מגוון גדול של פאות שונות, כאשר המגוון הנפוץ לרוב מסווג לפי סוג השיער שממנו יוצרה הפאה. שיער צומח בצורה שונה במקומות שונים בעולם ומכאן ההבדלים. שיער אסייתי שהוא לרוב עבה, חלק ובצבעים כהים עד כהים מאוד. שיער הודי הוא גם חלק וכהה, אך דק משמעותית, שיער אפריקאי הוא עבה במיוחד ומסולסל מאוד (קשה מאוד עד בלתי אפשרי לייצר ממנו פאה), שיער טורקי שהוא גלי ודק בגוונים כהים ושיער אירופי – בגוונים בהירים יחסית, לרוב דק כאשר יש גם חלק וגם גלי. שיער סינתטי עשוי מפולימרים יעודיים, ושוק זה נשלט על ידי חברות גדולות מיפן, בהתאם לחומר הגלם יכול השיער להשיג תכונות שלא קיימות בשיער טבעי עבור פאות שונות כמובן שתכונות ספציפיות יכולות לייקר מאוד את מחיר הפאה.

השימושים השונים

השוק העיקרי לפאות בעולם הינו גברים שסובלים מהתקרחות גברית טיפוסית ומעוניינים לשמור על המראה הקודם שהורגלו אליו. שוק נוסף הינו נשים נשואות מעדה החרדית, שחובשות פאה כחלק ממניעת החשיפה על פי ההלכה. ישנן גם פאות שנועדו לשוק הרפואי, מכיוון שטיפולים אונקולוגים רבים גורמים לשיער לנשור באופן זמני וישנה חשיבות גבוהה לשמירת מורל גבוה ומצב רוח חיובי אצל המטופלים. הפאות השונות מודבקות באמצעות רשת או פס הדבקה וזאת בהתאם לצרכים השונים של החובשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI