דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית אינטראנט ארגוני תורם לצמיחת הארגון
אינטראנט ארגוני תורם לצמיחת הארגון
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 11216

אינטראנט ארגוני הינו אתר אינטרנט פנים ארגוני הפתוח לשימוש בפני עובדי החברה ומנהליה בלבד, ובו מפורסמים תכנים שונים שחשוב לעובדים לדעת, ומספקים כלים רבים לצמחית הארגון ולחיזוק הקשר בין ההנהלה לעובדים. כמו כן מכיל האינטראנט הרבה ממשקים ומודולים איכותיים שמשפרים את התנהלות העבודה בכל חברה או ארגון. במאמר הבא נפרט על מערכת אינטראנט ארגוני, ועל היתרונות שהיא מספקת לשיפור תהליכי העבודה בכל ארגון.

דוגמאות לממשקים של האינטראנט

· אינטראנט ארגוני כולל ממשק של פורום שבו העובדים מעלים דברים שלפי דעתם יש לשפר בארגון וזוכים למענה מהיר של מנהל בכיר בארגון. כשהעובד מרגיש שמקשיבים לו ומשפרים את תנאיו בעקבות דברים שהוא או חבריו העלו, הוא נהנה יותר לעבוד בארגון וכך גדלה הזדהותו עמו ותפוקתו גדלה בהתאם.

· אינטראנט ארגוני כולל ממשק שמאפשר למנהלים לפרסם משרות חדשות שנפתחו בארגון. הדבר מועיל מאוד לארגון היות ועובדים קיימים הם כוח האדם הטוב ביותר לחברה משום שהם כבר מכירים את התחום ונקלטו בארגון. כמו כן, החברה אינה צריכה לשלם לחברות השמה או כוח אדם על פרסום המשרה אצלם. בנוסף, עובדים קיימים יכולים להביא לעבודה את חבריהם מסגרת חבר מביא חבר, והוכח שכוח אדם שמגיע במסגרת חבר מביא חבר הוא כוח אדם טוב יותר מכוח אדם שמגיע מחברות השמה או כוח אדם.

· אינטראנט ארגוני מספק את האפשרות של החברה לפרסם כרטיסים מוזלים להצגות או מופעים, לוח אירועים, ברכות ואיחולים, השתלמויות וקורסים, חדשות של הארגון ועוד.

· אינטראנט ארגוני מספק את האפשרות של החברה לפרסם תמונות מטיולים או אירועים של החברה.

· אינטראנט ארגוני מספק את האפשרות של החברה להעלות מצגות ומידע מקצועי הזמינות לכל עובד ומעלות את הידע המקצועי שלו.

פנו ל- DREAMVIEW – חברה מנוסה להקמת אתרי אינטראנט

אלה היו רק חלק מהממשקים והיתרונות של אתר האינטראנט, ויש עוד הרבה ממשקים ומודולים המשרתים את הארגון. אם אתם מנהלים חברה גדולה או בינונית, ואתם מעוניינים בשירותי בניית אתר אינטראנט פנו ל- DREAMVIEW – חברה בעלת ניסיון רב בהקמת אתרי אינטראנט, ותזכו לשמוע פרטים נוספים על מערכת האינטראנט הארגוני המצוינת.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI