דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תרבות דיגיטלית פורטל ארגוני לחברות וארגונים
פורטל ארגוני לחברות וארגונים
אוהד זמלר 15/04/14 |  צפיות: 11061

פורטל ארגוני הינו אתר אינטרנט פנים ארגוני, שיש בו פונקציות וממשקים רבים, שמסייעים לעובדי הארגון והופכים את עבודתם בו לנוחה ונעימה יותר. במאמר הבא נדבר על חלק מן הפונקציות והממשקים שמכיל פורטל ארגוני ועל התועלת שהוא מפיק לכל ארגון גדול או בינוני שמעוניין להתייעל.

מדוע כדאי להקים פורטל ארגוני?

· בפורטל הארגוני יש ממשק של פרסום הנחות ומבצעים שונים עבור דילים , הצגות והופעות אשר ניתנים בדרך כלל לעובדים של ארגונים קטנים או בינוניים.

· בפורטל הארגוני יש ממשק של פרסום תמונות ובדרך כלל מדובר בתמונות מטיולים ואירועים של החברה, מה שמאפשר לעובדים להיזכר בחוויות הנעימות שעברו עליהם באותם טיולים ואירועים.

· יש בפורטל הארגוני ממשק של פורום ארגוני שבו העובדים מביעים את דעתם על דברים שלדעתם צריך לשפר ולייעל בפעילותו של הארגון וזוכים למענה של מנהל בכיר ובמקרים רבים מדובר במנכ"ל. הדבר תורם הן לתחושת העובדים ונוחותם בארגון בו הם עובדים, והן לארגון שזוכה להתייעל בשל הדברים הנאמרים בפורום.

· בפורטל הארגוני יש לוח אירועים שמפורסם בו מידע על האירועים השונים שעורך הארגון, וכן מידע על השתלמויות וקורסים. בזכות הממשק של לוח האירועים ההתייצבות של העובדים באירועים היא גבוהה יותר והם יכולים לנהל את עבודתם בהתאם ללוח זה ולהגיע לאירועי הארגון השונים.

· בפורטל הארגוני מפורסם מידע מקצועי שהופך את העובדים למקצועיים יותר. הדבר מביא תועלת רבה לארגון היות שככל שהעובדים הם מקצועיים הארגון עובד טוב יותר.

· פורטל הארגוני הינו כלי מעולה לפרסום משרות חדשות שנפתחות בארגון. כך עובדים טובים מתוך שורות הארגון יכולים להציע את מועמדותם לתפקידים אלה, כך הארגון הופך לאטרקטיבי יותר כי ניתן להתקדם בו, ובנוסף החברה חוסכת כסף על תשלום לחברות כוח אדם או השמה.

מעוניינים בהקמת פורטל ארגוני? צרו קשר עם חברת DREAMVIEW

אם אתם מנהלים של חברה, ואתם מעוניינים בהקמת פורטל ארגוני, צרו קשר עם חברת DREAMVIEW המחזיקה בניסיון רב בהקמת אתרי פורטל ארגוני, ותזכו לשמוע על היתרונות הנוספים של אתרי פורטל ארגוני ועל הממשקים והמודולים השונים בהם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI