דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות יורם קראוס – טיפים בבניה ושיפוץ
יורם קראוס – טיפים בבניה ושיפוץ
הדס כהן 15/05/14 |  צפיות: 2607


איך נשתלט על בלגן הבניה והשיפוץ לבד ללא סיוע מקצועי?
יורם קראוס אומר שכדאי שנלמד את התחום. יורם קראוס: "היפגשו עם אנשים שעברו את התהליך בעצמם, שאלו על הטעויות שלהם. אם יש לכם חברים העובדים בתחום, רעננו קשרים ישנים וחבריות שגוועו  כדי לשמוע ולקבל מהם טיפים ועצות. להזיק זה לא יכול." עוד מוסיף יורם קראוס כי יש לבקש שמות וכתובות של ממליצים, ליצור השוואת מחירים וקבלת מוניטין של מגישי ההצעות. בנוסף, אין שום סיבה להתבייש, לגשת לאתר הבניה ולהתחיל לשאול אנשי מקצוע שאלות ענייניות בתחום, בנוסף, בדקו את אנשי המקצוע אותם אתם שוכרים בזמן העבודה שלהם, אם הם טובים, לא צריכה להיות לכם סיבה לדאגה.


איזה טיפ משמעותי אתה יכול לתת עבור ניהול עצמאי?
יורם קראוס: "אם תבחרו לקחת על עצמכם את ניהול הפרויקט ולהפעיל בעצמכם את בעלי המקצוע השונים במקום קבלן ראשי ביכולתכם לחסוך כ-15% מהעלויות. קחו בחשבון שזה כאב ראש לא קטן ועבודה במשרה מלאה", אומר קראוס. בנוסף, מוסיף יורם כי אכן מדובר בתקופה לחוצה ולא פשוטה אך עם ההנחייה הנכונה, האנשים הנכונים והמומלצים ובדיקה אמיתית של המקצוענים בשטח העבודה.


והכי חשוב? יורם קראוס: "לרשום הכל! מה שלא כתוב לא קורה. אני ממליץ לכם בחום להכין תיקיות, מחברות וקלסרים ולתעד הכול. אל תסתמכו על הזיכרון, רשמו הכול, זה בסופו של דבר ישתלם ויבוא לידי ביטוי בחיסכון משמעותי בכל תחום."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI