דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות יורם קראוס – משדרגים את סביבת העבודה
יורם קראוס – משדרגים את סביבת העבודה
הדס כהן 21/05/14 |  צפיות: 2595


סביבת עבודה?
יורם קראוס: "נוח לנו לחשוב שסביבת העבודה המודרנית שלנו משתנה בצורה די דרמטית בעשור האחרון, עולם המדיה והרשת שינה את כל דפוסי הפעילות שלנו ואת הצרכים מסביבת העבודה, כמו גם את הדרך  בה אנחנו מתקשרים עם העולם מסביבנו.


כיום ניתן לעבוד כמעט מכל מקום. מהמכונית, מהבית, ממטוס, ואף מפסגת ההר הכי גבוה אליו טיפסתם ויחד עם זאת, רוב העובדים עדיין חייבים לצאת מהבית בבוקר ולנסוע אל מרחב העבודה שלהם אשר נפרד מהבית, הקרוי "מקום עבודה". עוד מציין יורם קראוס כי העבודה היא אכן מקום נפרד, אולי פחות נעים, פחות ביתי ופחות אסתטי מהבית ועל כן, רוב העובדים לא רוצים להגיע אליו ביום ראשון בבוקר.


ומה לגבי העובדים עצמם?
יורם קראוס: "היות והעובדים בדרך כלל לא זוכים לסביבת עבודה מתגמלת או יצירתית, התוצאה היא לרוב עבודה ללא סיפוק ממקום העבודה וללא מסירות לתפקיד.
לא בהכרח רק מטעמים של טוב לב ותפיסת עולם נדיבה אלא ראשית לכל מפני שמחקרים בעולם המערבי מראים שמקומות עבודה מעוצבים היטב ישפרו את רמת התפוקה, היעילות ושביעות רצון העובדים." עוד מוסיף יורם קראוס כי האנשים עצמם מדווחים שרמת התפוקה שלהם עלתה לשירו של 21% יותר מהרגיל כאשר ניתנה להם סביבת עבודה אפקטיבית יותר.
לסיכום?
יורם קראוס: "אם אנו כמנהלים לא נניח הנחות מוקדמות על איך צריך להראות משרד נוכל לצור סביבה חדשה בה שום דבר לא מובן מאליו ומותר להתפרע ולהעלות רעיונות, לבדוק דרכים חדשות."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI