דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר טיפול בבעיות קשב וריכוז יחד עם אבחון TOVA
טיפול בבעיות קשב וריכוז יחד עם אבחון TOVA
הדס כהן 26/05/14 |  צפיות: 1840

המודעות של היום הרבה יותר ליברלית והחברה הפנימה שקיימות בעיות קשב וריכוז בכל הגילאים ובכל מסגרות הלימוד השונות, על כן, פותחו כמה שיטות וכמה אבחונים אשר יכולים לסייע בקבלת פתרונות ואמצעים להתמודדות. חלק ניכר ממערכת האבחונים והבדיקות הקיימים לצורך איתור בעיות קשב וריכוז. ידוע שאבחון כמו אבחון TOVA לבד לא יכול לתת את כל התשובות לשאלות אבל אם הוא כלול במסגרת הבדיקות שהמאובחן עובר אפשר לקבל תוצאות מדוייקות יותר ומורחבות יותר.

אבחון TOVA - איך זה עובד?

אבחון TOVA הינו אבחון אשר מעריך את תשומת הלב של המאובחן בזמן פעילות אשר מפעילה את הפעילות הקוגנטיבית. בדיקה זאת חוזרת על עצמה בשנית אחרי שהמאובחן לקח תרופה אשר אמורה לסייע לפיתרון בעיות קשב וריכוז. המטרה של הבדיקה היא לבחון את מידת האימפולסיביות וכמו כן, את מידת ההתמדה ואת מידת חוסר הריכוז.

עד כמה נחשב אבחון TOVA במערך האבחונים הכללי

אבחון TOVA אינו מספק את המענה הנדרש כאבחון עצמאי. לצורך קבלת מענה מקיף ומדוייק המאובחן צריך מערך מסויים של אבחונים אשר בתוכם נכלל אבחון TOVA וכך המאובחן ומשפחתו יקבלו תשובות מדויקות אשר דרכן יוכלו לטפל בקשיים או בבעיות קשב וריכוז המתגלים תוך כדי ביצוע האבחונים השונים. בתום האבחונים יתקבלו מסקנות על פי התוצאות וכך ניתן יהיה לקבל טיפול ראוי ולמקסם את התוצאות של המאובחן במסגרת הלימודית בו הוא לומד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI