דף הבית עסקים מיתוג מיתוג עסקי לעסקים קטנים – טיפים שימושיים
מיתוג עסקי לעסקים קטנים – טיפים שימושיים
יחיאל לוי 22/07/14 |  צפיות: 5680

כל בעל עסק באשר הוא, עסק קטן, עסק בינוני או עסק גדול, זקוק לעבודת מיתוג. טעויות בתהליך המיתוג משמען פגיעה בתהליך הפיתוח העסקי, פגיעה אשר עלולה לבוא לידי ביטוי בירידה במחזור הרווחים. בכדי למנוע זאת, יש להקפיד לבצע את הפעולות הנכונות ולהרכיב תכנית עסקית התואמת את הצרכים של בעל העסק. בכדי לסייע לבעלי העסקים לקבל מושג ראשוני אודות הצעדים המומלצים, אספנו מספר טיפים שימושיים :

א. מיתוג עסקי נכון יש לבסס על היכרות עם קהל היעד, הקדימו לאפיין את קהל היעד שלכם, לימדו מה מעניין אותם, מה מרגש אותם, כיצד ניתן לדבר אליהם, אלו מסרים סמויים משפיעים עליהם בצורה הטובה ביותר, אלו דמויות תצלחנה לדבר אל ליבם?

ב. הפעילות העסקית בישראל בכלל התחומים מאופיינת בתחרותיות גבוהה, בכדי להצליח יש להשקיע בבנייה מקצועית של תכנית מיתוג עסקי. פנייה אל אנשי מקצוע מומלצת.

ג. את תהליכי השיווק והקידום יש לנהל על פי תקציב מוגדר מראש, בכל תכנית מיתוג עסקי יש להתייחס לחלוקה נכונה של תקציב הפרסום.

ד. דע את האויב! השקיעו מאמצים בלימוד המתחרים, הצעדים בהם הם נוקטים, זירת הפעילות וההבדלים בינם לבינכם.

ה. נהלו שיח ישיר עם הלקוחות תוך קבלת חוות דעת, שבחים וגם תלונות, הפידבקים של הלקוחות הם הכלי השימושי ביותר לזיהוי תהליכי שיווק מוצלחים יותר או פחות.

ו. הישארו תמיד עם אצבע על הדופק, מיתוג עסקי יש לשלב עם טרנדים חדשים כמו פעילות ברשת הפייסבוק או בניית אפליקציות. תהיו אתם הראשונים לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים חדישים.

ז. הגדירו את זהות המותג תוך אפיון מלא של הפעילות העסקית, התכונות של המותג והתגובות הרגשיות  אותן תרצו לעורר בלקוחות הנחשפים אל המוצר. הגדרת הזהות היא הצעד הראשון לקראת כיבוש היעד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI