דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר מהו גנרטור מושתק
מהו גנרטור מושתק
אוהד זמלר 06/08/14 |  צפיות: 3173

אחד מהחסרונות של הגנרטורים הוא הרעש שהם מפיקים, ולכן רבים מעדיפים לרכוש גנרטור מושתק שהינו הרבה יותר שקט מן הגנרטורים הרגילים, ולכן הרבה יותר נוח לעבוד עמו.

מהו גנרטור מושתק?

גנרטור מושתק הוא בעצם גנרטור רגיל, אשר נמצא בתוך חופה אקוסטית, שממזערת את הרעש שבוקע ממנו והופכת אותו להרבה יותר שקט, באופן כזה שמספר הדציבלים שנשמעים ממנו כשהוא מופעל נמוך משמעותית מהרעש הבוקע מגנרטור רגיל. רכישת גנרטור מושתק מהווה פתרון יעיל וזמין, וההשתקה אינה מפריעה או משנה את הפעולה הסדירה שלו.

גנרטורים מושתקים מתאימים במיוחד למקרים שבהם יש צורך להפעיל גנרטור בסביבה של מגורים. כשהגנרטור הוא רגיל ולא מושתק, יש ממנו רעש בעוצמה גבוהה, מה שאינו מאפשר לנהל שגרת חיים שהינה תקינה. גנרטורים מושתקים ניתן למצוא בכל מקום שבו הרעש הבוקע מגנרטור רגיל יכול להפריע לסביבה כך שהוא מתאים לכל מקום ובייחוד למקומות סגורים.

מגוון גנרטורים באתר האינטרנט של אודי כלי עבודה

באתר האינטרנט של חנות כלי העבודה אודי כלי עבודה ניתן לרכוש גנרטורים בכל הגדלים והסוגים בין אם מדובר בגנרטורים קטנים בהספק של עד 600- 2500 וואט ובין אם מדובר בגנרטורים בינוניים עד גדולים בהספק של 2500 עד 7000 וואט.

באתר האינטרנט של אודי כלי עבודה ניתן לרכוש גם גנרטורים מושתקים איכותיים במחירים נוחים כגון גנרטור מושתק של יונדאי מדגם Hyundai HD-920Iבהספק של  800 וואט במשקל קל שהינו נוח מאוד לתפעול. גנרטור מצוין זה מתאים מאוד לעבודה במקומות סגורים בהם רצוי שלא יהיה רעש, וכן למקומות פתוחים בטבע כשאתם עורכים קמפינג, פיקניק או טיול שטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI