דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר כל מה שרצית לדעת על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול
כל מה שרצית לדעת על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול
הדס כהן 01/09/14 |  צפיות: 3885

כל מה שרצית לדעת על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

סיימת את השירות הצבאי ואתה חושב ללמוד? חזרת מהטיול הגדול שאחרי הצבא והחלטת שזה הזמן לתכנן את העתיד? עובדים בעבודה לא מספקת וחושבים על להחליף מקצוע? לימודי הנדסאי תעשייה וניהול יכולים בהחלט להיות אפשרות טובה בשבילכם. רבים מהמתחבטים בשאלה מה כדאי ללמוד נשארים ללא מענה לנוכח האפשרויות הרבות העומדות בפניהם, ורבים גם לא יודעים מהו הכיוון שמתאים להם בחיים ומה הם רוצים לעשות. הנדסאי תעשייה וניהול הוא שילוב של כמה דברים ויכול בהחלט לתת מענה לאלו המתחבטים בשאלה הקשה.

אבל זה לא לתואר...

נכון, האימא הפולנייה לוחצת וטוענת שבלי תואר אקדמי אי אפשר להתקדם בחיים, אבל זה היה נכון לפעם, היום מחפשים בתעשייה אנשי מקצוע טובים, כאלו עם ניסיון או כאלו שרוצים ללמוד ולהתמקצע בתחום. מה שיה פעם זה לא מה שהיום והיום ניתן גם עם תעודה למצוא עבודה טובה וללא תואר אקדמי. לימודי הנדסאי תעשייה וניהול יפתחו בפניך אולם עצום ומגוון, עולם בו תוכל להשתלב ולהתקדם בו במהרה.

למה כדאי ללמוד את זה?

כי בוגרי הלימודים הללו משתלבים בכל ענפי המשק, החל בתחום הלוגיסטיקה בו הם נדרשים לנהל מערכות לוגיסטיות וניהול סחר בין לאומי דרך תחום הייצור בו הם יוכלו להשתלב כמנהלי ייצור ולפקח על כל תהליכי הייצור במפעל בו הם עובדים, ניהול כוח האדם במקום, ייעול התפוקה ועוד, תחום השיווק בו יוכלו לנהל מערכות שיווק ומעקב אחר הנתונים בכל שלב ושלב, ובתחומים רבים אחרים בהם נדרש המקצוע, תחומים רבים ומגוונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI