דף הבית חינוך ולימודים חינוך ולימודים - אחר לימודי הנדסאי אלקטרוניקה – כל מה שצריך לדעת
לימודי הנדסאי אלקטרוניקה – כל מה שצריך לדעת
הדס כהן 01/09/14 |  צפיות: 4138

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה - כל מה שצריך לדעת

בישראל מסלול החיים דומה אצל רבים, מסיימים את התיכון ולאחר מכן מתגייסים לשורות צבא ההגנה לישראל או לשירות לאומי, ולאחר השחרור מהצבא ניתן ללכת לעבוד או לצאת אל הטיול הגדול בעולם. בכל מקרה מתי שהוא צריך להחליט מה רוצים לעשות בחיים ומה רוצים ללמוד וישנן אין סוף אפשרויות ללימודים, החל בלימודי תעודה וכלה בלימודים אקדמאיים. אחד המקצועות שנחשבים למבוקשים יותר הוא לימודי הנדסאי אלקטרוניקה.

למה כדאי ללמוד את זה?

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה אלו לימודים המתאימים לכל מי שיש לו חוש טכני בסיסי וגם למי שלא ורוצה לרכוש את החוש הזה ואת המקצוע הזה. לימודים של הנדסאי אלקטרוניקה הם דלת כניסה לעולם מעניין ורחב, עולם שככל שהוא מתקדם הוא הופך למאתגר ומעניין יותר ויותר. כיום העולם עובד בעיקר על אלקטרוניקה וכל מכשיר חשמלי באשר הוא מצריך יידע טכנולוגי, כך שהצטרפות לעולם הזה היא הצטרפות לעולם שכל הזמן מתקדם מה שאומר ששוק העבודה בו רק הולך ומתרחב והעניין בו הולך וגובר.

מה לומדים?

כשלומדים להיות הנדסאי אלקטרוניקה לומדים מעגלים חשמליים, איך לתכנן אותם, איך ליצור אותם ואיך לתחזק אותם. בנוסף, נלמדים פיתוח ושירות של תעשיית האלקטרוניקה במפעלים ובמוסדות רלוונטיים, וכן פיתוח מוצרי חומרה ותוכנה. ישנן מספר מגמות משנה בתחום: מגמת משנה מחשבים, מגמת משנה תקשורת,  ומגמת משנה תקשורת נתונים. כל אחד במהלך הלימודים מגלה מה הכי קרוב לליבו ומה הכי מעניין אותו ומתמקצע בתחום הספציפי לו כך שיוציא את הציונים הגבוהים ביותר ויתקבל לעבודה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI