דף הבית קניות וצרכנות קניות קירבי שרות לקוחות
קירבי שרות לקוחות
קירבי 13/10/14 |  צפיות: 9194

קירבי שרות לקוחות

מערכת ניקוי קירבי הינה מערכת המובילה בעולם בתחום אחזקה וניקוי ובהתאם לזאת מערך השרות של החברה .

החברה מחזיקה מערך שרות הכולל אנשי שרות בכל רחבי הארץ, מרכז שרות ותמיכה טלפוני של נציגי שרות בימי א'-ה' משעות 8:00-21:00 בימי ו' וערבי חג 8:00-14:00.

למערכת קירבי ישנה אחריות יצרן של 3 שנים ומעבר לאחריות זו החברה מאפשרת ללקוח לרכוש אחריות נוספת ו/או שרות תיקונים. במסגרת האחריות ו/או שרות תיקונים השרות ניתן עד בית הלקוח ללא חיוב וללא הגבלה בכמות הפניות, השרות במסגרת האחריות ו/או שרות התיקונים .

כל פניה בתאום מראש עם הלקוח כאשר ללקוח ניתן זמן של עד שעתיים המתנה.

יש לציין כי במסגרת האחריות ישנה אחריות מורחבת הכוללת בתוכה החלפת חלקים ותיקונים ללא עלות וללא השתתפות עצמית, בתקופת האחריות הלקוח זכאי לקבל הדרכות והסבר בהפעלה ותפעול המערכת ללא הגבלה בכמות הפניות.

בתקופת האחריות אחת לשנה החברה יוזמת קשר עם הלקוח לבדיקת תקינות המוצר כל זאת על מנת שהלקוח יקבל את מלוא התמורה והשרות בגין התשלום ששילם על המערכת, וכמובן בדיקה זו ללא עלות.

במרכזי התמיכה הטלפוני במרכזי השרות בכל הסניפים בארץ נמצאים נציגים שעברו הכשרה מקצועית בתפעול המוצר ובזיהוי תקלות  בזמן אמת, כל זאת על מנת לתת מענה מהיר ויעיל ללקוח וללא המתנה עד להגעת נציג שרות לביתו.

חברת קירבי חתמה על דגלה איכות, אמינות, ושרות במטרה שהלקוח יהיה שבע רצון מהמערכת ומהשרות הניתן לה במטרה שימליץ למכריו על מערכת קירבי. מכיוון שהשיווק של קירבי נעשה ע"י לקוח מרוצה שממליץ לחוג מכריו (מערכת הקירבי נמכרת אך ורק בשיווק ישיר ולא דרך חנויות) ובכך האינטרס של החברה גבוה הרבה יותר לתת את השרות האדיב והאיכותי על מנת להגיע לתודעה ציבורית רחבה באיכות ללא פשרות של המערכת והשרות שניתן למערכת.

ניתן ליצור קשר דרך האתר בכתובת www.k1914.co.ilפניה למענה אנושי לנציגות החברה הקרובה לאזור מגוריך ע"פ רשימת הסניפים המורשים המופיעים באתר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קירבי


 


מאמרים נוספים מאת קירבי
 
צילום בר/ בת מצווה
04/06/15 | צילום
זה הוא יום בהם הם הופכים לדוגמנים ליום אחד . איפור מקצועי הוא כזה המבליט את יופיים השיער טבעי של המצטלמים לבוק לבר\בת מצווה . כל נופי הצילום ישפיעו על איכות הבוק הסופי . בצילומי סטודיו אפשר לערוך בפוטושופ רקעים מדליקים ומהפנטים . זה הוא יום מיוחד במיוחד עבור הילדים שהופכים בן רגע לנערים ונערות . צלם או צלמת יעילים תפקידם לכוון אתכם לצילומים הטבעיים והאומנותיים ביותר ולתפוס בעדשה רגעים של קסם .

בוק מושלם לבת מצווה
04/06/15 | צילום
בוק הוא רצף תמונות איכותית הנוצרת בזכות מספר מאפיינים , איכות טובה נמדדת בנוסף לכך באיכות הצילום , בעיצובי הפוטושופ , ביד הלוחצת על הדק המצלמה וכדומה . בר\ בת המצווה הוא בעת עונה זו המסמל את המעבר מתקופת הילדות לתקופת הנערות . מקצועיות מקצועיות הצלם והמעצב שיהיו אחראים על הבוק שלכם הוא משתנה חשוב מאוד באיכות הסופית של הבוק .

יתרונותיו של שואב אבק קירבי
21/04/15 | קניות
כאשר רוכשים מוצרים לניקוי ולתחזוקה של הבית, הרבה מאד אנשים ניגשים לרכוש שואב אבק. לעומתם, ישנם רבים שאינם מכלילים את שואב האבק בין הכלים הנחוצים לניקיון הבית. אולם על אף ששואב האבק הוא מכשיר חשמלי, ועל אף שמחירו אינו זול, ועל אף שנראה כי ניתן לנקות את הבית היטב גם בלעדיו, מומלץ שיהיה בכל בית שואב אבק איכותי

קירבי צרכנות- מכתבי המלצה
21/04/15 | צרכנות
אפשר לראות דוגמא של מכתבי המלצות מלקוחות מרוצים ומניסיונם עם השרות לאורך השנים

קירבי שרות לקוחות
13/10/14 | קניות
למערכת קירבי ישנה אחריות יצרן של 3 שנים ומעבר לאחריות זו החברה מאפשרת ללקוח לרכוש אחריות נוספת ו/או שרות תיקונים. במסגרת האחריות ו/או שרות תיקונים השרות ניתן עד בית הלקוח ללא חיוב וללא הגבלה בכמות הפניות, השרות במסגרת האחריות ו/או שרות התיקונים .
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI