דף הבית נשים נשים - אחר מהו טיפול פנים בלייזר?
מהו טיפול פנים בלייזר?
ubebig@gmail.com 22/11/14 |  צפיות: 2865

במשך שנים רבות, טיפול פנים היה למעשה טיפול קוסמטי שנעשה באמצעות קרמים ותכשירים שונים המיועדים להשגת מטרות שונות בטיפול הפנים כמו למשל הרמת קמטים, הסרת שחורים, מתיחת עור הפנים, הזנת העור, מיצוק העור וכדומה. אלא שבעידן שבו קיימים עשרות סוגי טיפולים על בסיס מערכות לייזר, כשכל טיפול מיועד להשגת מטרה מסויימת, והוא עושה זאת בצורה מדוייקת ויעילה, זה אך טבעי שנוכל לקבל גם טיפול פנים בלייזר כשטיפול סטנדרטי למדי שאפשר לבצע במכונים מובילים.

מה הם המאפיינים הייחודיים של מערכת לייזר?

מערכת לייזר היא למעשה מערכת מתקדמת ומדוייקת המאפשרת לנו ליצור קרן אנרגיה מרוכזת מאוד המאפשרת לנו לחדור אל מתחת לפני העור בצורה מאוד מדוייקת מבלי לגרום נזק סביבתי או פגיעה בתאים שכנים. באמצעות קרן העור אנחנו יכולים לבצע מגוון רחב של פעולות כמו קילוף, ליטוש ומיצוק העור, וכן לטפל בקשת רחבה של בעיות בעור הפנים כמו למשל אקנה, קמטים, עור יבש, דלקות תת עוריות וכדומה. קרן הלייזר יודעת לפגוע בנקודה בסדר גודל של מיקרו ונאנו מילימטר ולבצע טיפול נקודתי בתאים הבעייתיים או החולים.

האם הטיפול בטוח?

טיפול לייזר לפנים הוא טיפול בטוח מאוד וזאת לאור מערכות המחשוב עליהן מתבססת מערכת הלייזר הכוללת. מערכות אלה יודעות לספק מנגנוני הגנה באמצעות "קריאת" העור בכל רגע נתון, זיהוי תאים בעייתיים והתמקדות מדוייקת מאוד בתאים אלה. בנוסף לכך, עוצמת הלייזר מכוונת לרמה המסוגלת להשפיע בצורה הרצויה על תא עור מסויים, אך לא לגרום נזק היקפי כולל. יחד עם זאת, השימוש במערכת הלייזר דורש רמה גבוהה של מיומנות והיכרות עם המערכת ולכן חשוב לבצע את הטיפול באמצעות מכון מוסמך ואנשי מקצוע מיומנים בלבד.

באיזו תדירות יש לבצע את הטיפול?

טיפול פנים באמצעות לייזר הוא טיפול יסודי מאוד המאפשר להשיג תוצאות משמעותיות בכל טיפול וטיפול. אי לכך, באמצעות טיפול זה ניתן להפחית באופן משמעותי את תדירות הביקור במכון ביחס לטיפול פנים רגיל. יחד עם זאת, איש המקצוע המטפל הוא שיקבע את תדירות הטיפולים בהתאם להתקדמות הטיפול הכולל.

מתעניינות בהגדלת חזה ?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI