דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר אפייה ללא גלוטן- להקל על המערכת ולהרגיש הרבה יותר טוב.
אפייה ללא גלוטן- להקל על המערכת ולהרגיש הרבה יותר טוב.
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 2256

גלוטן למי שלא היה בטוח בכך הוא החלבון שנמצא במוצרי חיטה ודגנים נוספים. ניתן היום למצוא מתכונים רבים של אפייה ללא גלוטן. יש טרנד חם שנדמה שהופך לקבוע של אפייה ללא גלוטן. יותר ויותר אנשים מגלים שאכילה ללא גלוטן משפרת את חייהם, משפרת את איכות החיים שלהם, נותנת להם יותר אנרגיה וגורמת להם לחוש הרבה יותר טוב.

תגובות שונות לגלוטן

יש אנשים שהגלוטן רק מעט מכביד עליהם אך רבים ממש מגיבים תגובה אלרגית לגלוטן ואלה הם חולי הצליאק. חולי הצליאק מגיבים תגובה אוטואימונית חריפה לגלוטן. גם אי סבילות לגלוטן כמו אי סבילות ללקטוז כוללת תופעות לא נעימות גם אם לא חריפות כמו תגובת חולי צליאק.

נזקי התזונה המודרנית

רופאים ונטורופאתים שונים טוענים כי כיום התזונה שלנו מורכבת מכול כך הרבה מוצרים מתועשים ולא טבעיים עד כי המערכת מגיבה לא טוב וגורמת לנו לתחושות קשות ולא נעימות. מערכת העיכול שלנו זקוקה למזונות טבעיים, שלמים ולא מתועשים כדי לפעול במיטבה. אפיה ללא גלוטן גורמת לאנשים רבים לחוש טוב יותר, גם אם אינם חולים בצליאק. רמת האנרגיה שלהם עולה, מיחושים שונים שלהם נעלמים, והפרעות עיכול שהם חשבו שלעולם לא יעברו עוברים ומשתפרים.

מגדניית תמר- כל הטוב ללא גלוטן

מי שסובל ממחושים או הפרעות עיכול שונות יפיק הקלה בזכות אפייה ללא גלוטן ובזכות לעיסה יסודית של המזון. אם מערכת העיכול שלכם כבר מוחלשת בשל תזונה לא נכונה או לעיסה לא נכונה הרי אפיה ללא גלוטן והימנעות מגלוטן תקל על מערכת העיכול שלכם. במגדנייה של תמר תמצאו מגוון גדול של מאפים ללא גלוטן שטעמם ואיכותם ישבו אתכם בקסמם. לתמר יש קהל לקוחות הולך וגדל שפשוט מכור למאפים המדהימים שלה הנטולים גלוטן אך טעימים באופן יוצא דופן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI