דף הבית מתכונים ואוכל מתכוני מאפים מאפים ללא גלוטן
מאפים ללא גלוטן
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 7481

איך תדעו כי יש לכם רגישות לגלוטן? יש תופעות עיכול שונות ותופעות פיזיולוגיות שונות המעידות כי המערכת שלכם חלשה ורגישה ולכן תפיק רווח ושיפור כתוצאה מאכילת מאפים ללא גלוטן. יש אנשים שחשים מעין נפיחות לאחר אכילת גלוטן. יש אנשים אשר חשים כי מערכת העיכול שלהם יוצרת הרבה גזים, יש אנשים שחשים עייפות רבה לאחר אכילת מאפים עם גלוטן.

תופעות לוואי אפשריות של גלוטן

יש אנשים שסובלים מכאבי ראש ואפילו כאבי פרקים כתוצאה מאכילת גלוטן, יש אנשים שהגלוטן משפיע גם על יכולת הריכוז שלהם. הם חשים מעורפלים ועייפים כול העת, יש אנשים שיש להם עצבנות או רגישות לאחר אכילת גלוטן. בחנות המאפים של תמר תמצאו מגוון מפנק של מאפים ללא גלוטן.

מדוע תמר נרתמה למשימה

תמר הגיעה ליצירת מאפים ללא גלוטן בזכות אחותה הקטנה אשר נמצא כי היא חולת צליאק. זה גרם לתמר ללמוד באדיקות ובמסירות על אפייה ללא גלוטן ולחפש עוד ועוד דרכים ליצור מאפים ללא גלוטן שהם טעימים ומפנקים ולא גורמים למי שאוכל אותם לחוש שהוא מקופח ולא יכול ליהנות ממאפים איכותיים כמו כולם. המגדנייה של תמר מפנקת באהבה את חולי הצליאק ואת מי שיש לו אי סבילות לגלוטן.

הכשרה ויכולת מרשימות

תמר למדה בבית הספר הגבוה "קורדון בלו" בלונדון לימודי קונדיטוריה והיכולות המרשימות שנרכשו שם באות לידי ביטוי בכול אחד מתוך מאפים ללא גלוטן שהיא אופה במסירות ובאהבה. את האיכות וההקפדה של המאפים של תמר לא תמצאו בחברות גדולות אשר מייצרות מאפים ללא גלוטן. מדובר במגדניית בוטיק אמיתית שהאיכות והטיב שלה מורגשים בכול ביס. תמר עבדה במיטב מסעדות היוקרה והתמחתה במאפיית "לחמי" היוקרתית שם יצרה לחמי שאור אנינים במאפיית "לחמנינה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI