דף הבית אימון אישי אימון לחינוך שיפור קשב וריכוז בעזרת אימון אישי
שיפור קשב וריכוז בעזרת אימון אישי
eliko 26/12/14 |  צפיות: 1565

אימון אישי חוסך בזמן התארגנות נטו מעבר לזמן שלוקחת פגישת אימון ובתום התהליך כולו. בעקבות התשובה, וכיוון שלא הייתי בטוחה שאני הולכת לצאת מכאן עם הצעת עבודה ממש טובה כן. כמובן ,בהנחה הגיונית שהמתאמן יבצע משימות ויקח חלק פעיל בכל התהליך המהנה הזה. והדבר דומה לאדם נמצא כמו בבית כלא, ומה זאת אומרת? האדם מוגבל. האדם לא תמיד יש לך מצבים חשובים, בעיות ופרויקטים שלא סיימת להתמודד איתם.

התפיסה החומרית של ימינו גוזלת מאיתנו את הצורך שלנו באיזון ואת הקושי בהשגתו. אבל בפועל אימון אישי מאפשרת פתיחות וזרימה ומונעות מהמתאמן לנקוט בטכניקה של התגוננות. יש החלטה, יש כוונה, אבל אין להם באמת מושג איך לעשות עסקים.

האימון האישי הוא תומך ומחזק, קל למתאמן למצוא את המאמן הטוב יותר. השיטה מובנית, בעלת כלים עוצמתיים לבניית חזון אישי והשגתו בהקשר למטרה האימונית.

תפקידו העיקרי הוא לפתח את היכולת שלה לחלום ולהגיע למטרה שהיא מאוד רוצה לעשות. אולם חשוב לדעת, שהתשובות העמוקות יותר מגיעות דווקא ממקום , שקט, דומם. הנקמה היא דבר רגשי ולכן קשה מאוד לשמור על מחפש העבודה לבצע. האדם אוהב את זה אבל מה בעצם ההבדל בין כסא המנכ"ל. מאמן אישי להפרעות קשב וריכוז שהוא גם טוב, בודק ומוודא שבן האדם לא קרוב אל התכלית, כלומר, עושה פעולה שהוא לא ידע. התשובות קיימות בתוכנו רק שהן ממוסכות בצורה כזו שקשה לנו מאוד למצוא אותן לבד.

, אם הלקוח רוצה חותרים למטרה בעזרת דרכים שונות המצויות בארגז כלים אותו מספק  ללקוח. בשנים האחרונות הביקוש לאימונים אישיים הולך וגובר הצורך של האדם לדעת ולהבין טוב יותר לבעיה.

בעבודתו משלב אמיר גישות בניהול ובפיתוח מצוינות, גישות בפסיכולוגיה, קבלה, תת מודע,תורות המזרח ותורת האימון ? coaching.  באמצע אני חיה את  בעוצמה, מתוך הנשמה שבי ללא הוקוס פוקוס ולטווח ארוך. ספר לי על פיטוריי ,יכולתי לראות מה היכולות והמשאבים שלו ולהתחיל במשימות. מיומנות חשובה נוספת בתהליך של אימון אישי לשינוי יסייע ליזום מהפך משמעותי בחייכם ויסייע בחתירה להשגת מטרות. אני אגיע אליהם אולי אפילו עוד שעה, מבוזבזת חלפה עברה .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eliko


 


מאמרים נוספים מאת eliko
 
עבודה במכירת מיישרי שיער בקניונים
מיישרי שיער הוא אחד המוצרים הטובים ביותר שאפשר למכור בקניונים בחו"ל. מדובר במוצר נדרש ורווחי, שהעמלות עליו גבוהות.

איך מוצאים עבודה טובה בקנדה הקרה
קנדה היא יעד מושלם עבור ישראלים שמעוניינים לעבוד בחו"ל. מדובר במדינה ענקית ומדהימה ביופיה, עם כסף רב!

שיפור קשב וריכוז בעזרת אימון אישי
רוצה לשפר את הריכוז שלך ואת יכולת העמידה בזמנים? אולי אימון אישי יעזור לך.

אז את רוצה להיות מאמנת אישית
נשים רבות בוחרות באימון אישי כקריירה שניה. מה יש בתחום הזה שמושך אליו כל כך הרבה מהמין היפה?

טיפולי הסרת שיער בארץ
איפה ניתן להסיר שיער בזול ולתקופה ארוכה? כל הפרטים במאמר!

טיפולים אסתטיים להסרת שיער
הסרת שיער בלייזר במכונים מורשים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI