דף הבית ביטוח ביטוח חיים השוואת מחירי ביטוח חיים
השוואת מחירי ביטוח חיים
חיים כהן 30/03/15 |  צפיות: 9592
נכון להיום, אם תרצו לערוך השוואה בין מחירי ביטוחי החיים תיהיה לכם הבעיה של חוסר מידע ותחרות בה המשתתפים אינם מעוניינים לחשוף את הקלפים. למבוטח אשר מעוניין לבצע השוואה מושכלת תיהיה הבעיה של זמן ואי יכולת לבצע און ליין השוואה מקיפה נכונה ומדוייקת.

איך יכול להיות מצב כזה בו אנו חיים בעולם עם נגישות אינסופית למידע ועדיין אין השוואה נאותה אחת?
ביטוח חיים הינו ביטוח למקרה מוות, מבוטח אשר מעוניין להגן על משפחתו או על התלויים בו כלכלית (ילדים, בני זוג, הורים או כל אחר). בוחר סכום ביטוח, ממלא הצהרות בריאות ופרטים אישיים ומשלם מדי חודש עבור הביטוח. הבעייתיות בדרך כלל באה לידי ביטוי בעלויות שכבר לאחר מס' שנים בודד אינן תואמות את המחיר שסוכם מול המבוטח.


נערוך דוגמה לשם ההבנה:
יניב ביקש לרכוש ביטוח חיים, גילו של יניב הוא 40, סכום הביטוח אותו רוצה יניב הוא  1,000,000 ש"ח, יניב בריא ואינו מעשן.נציג המכירות של חברת הביטוח ציין בפניו כי ישלם עבור הביטוח סכום חודשי של 68 ש"ח והמחיר הוא לאחר 40% הנחה.

כעבור כמה שנים בגיל 45 גילה יניב כי המחיר שמשלם ממש רחוק ממה שסוכם מולו, כיום משלם הוא 192 ש"ח (כמעט פי 3 מהמחיר בהתחלה). ההנחה שקיבל למעשה היתה עבור מס' שנים וגילו עלה - כך גם הסיכון.

כעת יניב מעוניין להוזיל את המחיר, פנה לאותה חברה שהסכימה להוזיל לו את המחיר מ-192 ל- 160 ש"ח ולתת הנחה לתקופה נוספת אך מוגבלת. יניב מרגיש כי צריך להיות צרכן חכם ולעשות סקר שוק, הוא מתקשר לחברה נוספת שמוכנה להציע לו את אותו סכום ביטוח ב140 ש"ח ומתקשר לחברה נוספת בה המחיר הינו 135 ש"ח... יניב רואה שיש מה להוזיל ועובר לחברה השלישית.

כיצד נפתור את הבעיה?

ליניב ולצרכנים אחרים, אין דרך לדעת כמה יעלה בכל החברות ביטוח חיים, או במילים אחרות, איך לעשות השוואת מחירי ביטוח חיים בין כל החברות.  מבוטחים רבים נכון להיום פונים לסוכן הביטוח אישי שלהם או לנציג המכירות של חברת הביטוח ומקבלים הצעת מחיר מבלי שתיהיה להם היכולת לבצע סקר שוק חכם ולקבל את ההצעה לביטוח חיים הכי זול.


מה השתנה החל מהיום? מה חדש?

באתר האינטרנט בקישור הבא - השוואת מחירי ביטוח חיים תוכלו לבצע השוואת מחירים נכונה ואמיתית, תוכלו להבין מה המחיר ההתחלתי ומה המחיר בעוד 10 שנים. תוכלו לדעת כמה תשלמו בגין הביטוח לתקופה של 10 שנים והכי חשוב תיהיה לכם השליטה לקבל החלטה על פני טווחים ארוכים יותר.


כל מה שצריך הוא להזין את תאריך הלידה, מין, סטטוס עישון (מעשן או לא מעשן), סכום הביטוח, והאם ברצונכם לראות את המחירים לאחר ההנחות המקסימאליות הקיימות היום.

הסימולטור יחשב עבורכם את המחיר בכל החברות ותוכלו לבצע השוואה נכונה ואמיתית!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים כהן


 


מאמרים נוספים מאת חיים כהן
 
השוואת ביטוחי חיים
שלשה סוגי ביטוח חיים ישנם: פוליסת 'ריסק', 'חיסכון' והשלישית היא הפוליסה המעורבת במאמר הבא ננסה להסביר את ההבדלים ביניהם

השוואת מחירי ביטוח ושרותים פיננסים
אם אי פעם ניסיתם לעשות השוואה בין שני מוצרים או יותר ונעזרתם ברשת על מנת לקבל אינדיקציה, המאמר הזה בשבילכם.

מדריך להשוואת מחירים בענפי הביטוח
מי מאיתנו לא עמד בסופר מרקט והתלבט אם לבחור מוצר כזה או מוצר כזה? למה שלא נוכל לבצע השוואת מחירים לביטוח בדיוק באותה צורה?

השוואת מחירי ביטוח חיים
איך יכול להיות שבשנת 2015, בעולם בו המידע הינו נגיש לכל, עדיין לא קיימת דרך לעשות השוואת מחירי ביטוח חיים קלה ונוחה?

הידעת? ביטוח סיעודי קבוצתי הולך להתבטל בסוף השנה
במהלך 2013 פרסם המפקח על הביטוח תקנות בהן החל מהשנה הבאה 2014 חברות הביטוח לא יוכלו לבטח בביטוח קבוצתי לחברות ולארגונים את רובד הביטוח הסיעודי. כמובן שימים עברו והמפקח החליט לדחות את החלת החוק לתחילת 2015.

למה באמת צריך סוכן ביטוח? האמת שחברות הביטוח הישירות משתלות להסתיר מכם.
כבר יותר מעשור, בכל הפסקת פרסומות בערוצים המסחריים חברות הביטוח הישירות "אוכלות לנו את הראש" וטוענות "למה לממן סוכן?" וכדאי לעשות ביטוח באופן ישיר ולחסוך בכסף.

איפה לעשות חיסכון לילד? האם חיסכון פיננסי בחברת ביטוח, פקדון בבנק או קרן נאמנות?
במאמר זה ריכזנו את אפיקי חיסכון אשר עומדים לרשותנו בתקופת ריביות נמוכות, ומה היתרונות והחסרונות. איך תעזרו לילד לקנות דירה, להוצאות החתונה, או ללימודים באוניברסיטה?

כפל ביטוח, מהו?
בעולם בו אנו מקבלים שירות ממס' רב של גופים בתחום הביטוח, קיימת שכיחות גבוהה יותר לכפל ביטוח. כפל ביטוח למעשה הינו מצב בו למבוטח 2 ביטוחים אשר מטרתם להגן מפני אותו סיכון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI