דף הבית עסקים פרישה מעבודה כך תאתרו מהר כספי פנסיה אבודים
כך תאתרו מהר כספי פנסיה אבודים
יחיאל לוי 02/04/15 |  צפיות: 5824

חלף לא מעט זמן מהיום בו משרד האוצר פרסם לציבור מידע אודות כספי פנסיה אבודים המוחזקים בקופות חברות הביטוח ושאר גופים פיננסיים. אם טרם בצעתם חיפוש ראשוני תחת שמכם כדאי לעשות זאת ממש עכשיו. החיפוש הראשוני מאוד פשוט ונגיש, הקדימו לבצעו כבר עכשיו בכדי לקבל מושג ראשוני אודות הזכויות שלכם. ייתכן כי תגלו כי אין ברשותכם כל כספי פנסיה אבודים, ייתכן כי תגלו סכומים קטנים וזניחים וייתכן כי תגלו כי יש צורך בבדיקה מקצועית ומקיפה יותר לאיתור הכספים הרשומים תחת שמכם וכספים להם אתם זכאים מתוקף ירושה.

האם אני משלם היום דמי ניהול בעבור הכספים האבודים?

משרד האוצר קבע שיעור נמוך של דמי ניהול אותם רשאים הגופים המחזיקים בכספים לגבות. בעבור חשבונות המוגדרים כספי פנסיה אבודים תשלמו דמי ניהול מינימליים. אך חשוב לציין כי מדובר בתקנה ברת שינוי. כמו כן, הדרך הטובה ביותר לנהל את הכספים תהיה איחודם עם קרן פנסיה או חיסכון בה אתם מנהלים את עיקר הכספים.

מידע ראשוני בממשק משרד האוצר

בצעתם את החיפוש הראשוני וקבלתם מידע? כעת עליכם לפעול בהתאם למידע שהתקבל. אם לא הצלחתם לאתר כל סכום כסף הרשום תחת שמכם תוכלו לפנות לביצוע חיפוש מדוקדק יותר. הממשק של משרד האוצר מספק מידע ראשוני בלבד, למטרת ביצוע חיפוש יסודי יותר כדאי לפנות אל אנשי מקצוע.

מה ממשק משרד האוצר לא מספר לך?

מנוע החיפוש של משרד האוצר אינו מסוגל לאתר כספי פנסיה אבודים הנמצאים בחשבונות פעילים, חשבון פעיל הוא חשבון בו בוצעה הפקדה או משיכה בשנה האחרונה. כמו כן, המנוע אינו מציג נתונים אשר אינם תואמים באופן מלא לפרטים האישיים אותם אתם הזנתם אל המערכת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI