דף הבית עסקים נדל"ן משרד עבור עסק קטן
משרד עבור עסק קטן
יחיאל לוי 08/10/15 |  צפיות: 5645

בעלי עסקים קטנים מתחילים את דרכם בתור משרד קטן וביתי, במיוחד כאשר מדובר בשירותים אשר לא מצריכים מקום רב עבור מוצרים למכירה אלא הצעה של שירותים הניתנים על ידי בעל העסק והעובדים שלו, במידה ויש כאלה.

הצורך במשרדים הולך ועולה ככל שהעסק הולך ומתחזק ונדרש מקום עבור עובדים נוספים ומקום עבור ביצוע של ישיבות בין העובדים ועם לקוחות חדשים וקיימים. אולם, העלות של משרד להשכרה בבני ברק או בערים אחרות הצמודות למרכזי העסקים הגדולים ליד תל אביב הינה גבוהה ביותר ולא תמיד מאפשרת ליהנות מן הרווחים והצמיחה של העסק עצמו, ולכן במקרים רבים ישנם בעלי עסקים אשר בוחרים להישאר במשרד הביתי או לעבור אל משרדים באזור פחות אטרקטיבי וזול הרבה יותר.


לעבור אל משרד בבניין יוקרתי בבני ברק

ישנה נכון להיום, אופציה נוספת עבור מיקום מחדש של המשרד הביתי ומעבר אל משרד להשכרה בבני ברק מבלי להשקיע כסף רב מידי, וזאת על ידי כניסה אל קומפלקס אשר בתוכו קיימים מספר של משרדים שחולקים את האזורים המשותפים ובכך חוסכים לעצמם הרבה מאוד כסף שהיה מתבזבז עבור מטרים רבים שלא היו בשימוש כה תכוף, או שפשוט היו עולים יותר מידי כסף במיקום כה אטרקטיבי.


לחלוק את הנטל הכספי ולצאת מהמשרד הביתי

למה לא להשתמש בצורה שיתופית באזורים של השירותים הכלליים כמו אזור המטבח, אזור השירותים, אזור חדר הישיבות ואזור הקבלה? אם מדובר בעסק שנמצא בתחילת דרכו, אבל עדיין צריך לבצע שימוש בשירותים הללו יחד עם הפרטיות שמספק משרד להשכרה בבני ברק בבניין יוקרתי, לעומת המשרד הפרטי בבית שאינו מאפשר עבודה בצורה יעילה, הבחירה בין השניים הינה די ברורה ומשתלמת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI