דף הבית בידור ופנאי צילום המשפחה שלי
המשפחה שלי
יחיאל לוי 05/11/15 |  צפיות: 5363

אנחנו עובדים שעות רבות בכל חודש מחודשי השנה על מנת לשמור ולטפל בתא המשפחתי שלנו, כאשר אין דבר נעלה יותר מן המשפחה של כל אחד ואחד מאיתנו. אנו מביטים בילדים שלנו גדלים להם באופן מהיר וכך חולפים להם חודשים, וכך חולפות להן ביעף השנים. ומה נשאר לנו מכל אלה? רק זיכרונות. של ימים יפים, של חגיגות ימי הולדת, של תינוק קטנטן בידיים של אמא טרייה, של אהבה אינסופית בתמונה אחת קטנה. זו כל המהות של צילומי משפחה, בעצם.


ללכוד את הרגע

כל אדם חכם ובעל ניסיון יאמר לנו כי החיים הם אוסף של רגעים קטנים ומתוקים, והם אלה שהופכים את החיים לדבר הכי טוב שיש לנו עלי אדמות, במיוחד אלה שאנחנו עוזרים ליצור.

מן הרגע בו המצלמה נכנסה אל חיינו ועד לרגע זה צלמים מנסים לתפוס את אותו הרגע המיוחד, האינסופי שנכנס אל תמונה ומביע את מה שאלף מילים לא יכולות לומר. לא סתם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים. צילומי משפחה הם אחד מן הצילומים הבולטים בתחום הצילום, כאשר צלמים מיומנים מוצאים דרכים יצירתיות כל פעם מחדש לשימור של רגעים קסומים לכודים בזמן על גבי תמונה.


מתי כדאי לעשות צילומים עבור המשפחה

כל הזמן היא התשובה היחידה הנכונה. אין רגע שעובר מבלי שנחוש עד כמה היינו צריכים מצלמה על מנת לצלם את הסיטואציה המקסימה של התינוק עם הכלב המשפחתי או של המבט המופתע של האישה כאשר היא נכנסה אל בית מלא בילדים מתוקים וישנים, ובעל אחד שמחכה בכניסה עם זר של פרחים, ואולי גם עוגה טעימה...חגיגת יום הולדת פרטית.

צילומי משפחה מאפשרים לשמור רגעים חשובים ולייצר רגעים חדשים יחד כדי שכולם יוכלו לשבת שנים רבות לאחר מכן ולהביט בערגה בזיכרונות מאותם שנים רחוקות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI