דף הבית עסקים תעשייה תעשייה של מיכון ואוטומציה
תעשייה של מיכון ואוטומציה
יחיאל לוי 31/12/15 |  צפיות: 5454

מתקני התעשייה המובילים בישראל מבססים את כל המכונות שנמצאות במבנים שלהם על בסיס של חלקים שמסופקים ומיוצרים על ידי חברות אחרות. מכיוון שמדובר בצרכים של חברות שמייצרות דברים רגישים ישנה חשיבות רבה להיות כל החלקים הללו תקינים ברמה הגבוהה ביותר עם ביצועים שמסייעים לכל חברה לייצר את המוצרים שלה ללא כל עיכוב ועם מקסימום של דיוק וביטחון. כך זה בנוגע למתקני pan & tilt המותאמים אישית עבור כל צורך של כל חברה יחד עם מכלול שלם של חלקים המיועדים למיכון ואוטומציה כמו rotary encoder שמורכב מסוגים שונים של חומרים למטרות ספציפיות.


איך יודעים איזה חברה מייצרת את המיכון הטוב ביותר?

בדרך כלל בעולם התעשייה שמטפל בייצור של חלק מיכון ואוטומציה ישנם רק כמה יצרנים בודדים של מתקנים אלה בארץ והם מספקים את מרכולתם אל החברות המובילות בארץ כמו רפאל, אלביט HP ואחרים. התחרות בתחום זה הינה גבוהה מכיוון שאין מקום לטעויות וישנה דרישה לרמות ביצוע גבוהות שמספקות את החלקים הנדרשים עם גימורים מדויקים מפני שכל אלה משפיעים על בנייה של מוצרים בעזרת המתקן הספציפי שהוזמן. כך למשל ישנה חשיבות רבה למתקן של pan & tilt שמבצע את הסיבוב וההטיה בדיוק בזוית הנדרשת על מנת שהפעולה המתבקשת תתבצע בצורה חלקה וללא תקלות.


מערכות סיבוב והטיה

אולי לא אנשים רבים מודעים לכך, אבל מערכות של סיבוב והטיה או בשמן המקצועי pan & tilt

מספקות את האופן בו מוצרים שלמים מתפקדים, כאשר ההרכב של מערכות אלה ישפיע מבחינת המהירות של המתקן, שליטה מלאה על המכשיר עם ממשק אינטראקציה פנימי ומומנט הפיתול הנדרשים לשם יצירה של מתקן אופטימלי לתעשייה שבה יבוצע בעזרתו שימוש ליצירה של פריטים אחרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI