דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות לימודי הנדסאים, הנדסאי
לימודי הנדסאים, הנדסאי
הדס כהן 10/01/16 |  צפיות: 6818

הכשרת ההנדסאי מזכה את בעליה בדיפלומה הרלוונטית. כהנדסאים, תוכלו לפקח ולאשר פרויקטים הנתונים תחת סמכותכם. לימודים אלו יעניקו לכם גם מקצוע בו תוכלו ללמוד את כל הסודות המקצועיים הפרטניים וגם – הכשרה כללית כהנדסאים מורשים. לימודי הנדסאים במכללות אורט מתממשים בכל שלוחות רשת מכללות אורט, אך לא כל מסלול לימוד קיים בכל שלוחה. כהנדסאים תוכלו להשתלב כשכירים בעבודות תכנוניות בתחומי הבנייה והחשמל, או לפתוח משרד דרכו תטפלו כעצמאיים בפרויקטים של בעלי מיזמים אלו.

ללמוד באורט – מציב אתכם עם יתרון ברור בנגישות למסלול הלימוד

במכללות אורט ניתן לבחור ללמוד בבוקר או בערב, אך לא ניתן לפצל בין השניים. יש מסלול מלא מדי יום שנלמד כולו בבוקר ומסלול אחר שנלמד כולו בערב. מסלול הבוקר אינטנסיבי יותר, כלומר כולל יותר מספר שעות PERיום ועומד על 2-2.5 שנים למסלול, תלוי בסוג המסלול. מסלול הערב אינטנסיבי פחות, כלומר כולל פחות מספר שעות PER יום, ולכן עומד על 3-3.5 שנים למסלול, תלוי בסוגו.

תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי

על מנת להתקבל לתואר לימודי הנדסאי עליכם להיות בעלי ציון עובר ב- 3 יחידות מתמטיקה, 3 יחידות אנגלית, 2 יחידות לימוד בעברית, או להיות בוגר המכינה הטכנולוגית.

מטלות במהלך הלימודים ובסוף המסלול

במהלך הלימודים ייתכנו בחנים וכמובן – מבחנים פנימיים מסכמים מטעם המכללה. במהלך הלימודים תצטרכו לעבור מבחני מה"ט, וכן להגיש פרויקט או מספר פרויקטים נקוב המעידים על סיום המסלול.

תעודות והסמכות כתוצאה מסיום לימודים

תעודת ההנדסאי תינתן בכל מקרה של מעבר שלושת סוגי המטלות: כל מבחני הפנים של המכללה, כל מבחני מה"ט, הגשה וקבלת ציון עובר בכל הפרויקטים של סיום המסלול. במסלולי הנדסאות מיוחדים, כמו למשל המסלול לחשמל ניתן להנפיק תעודת חשמלאי מוסמך בהינתן שהבוגר עבד שנה בתחום.

הנדסאים של אורט עושים קריירה בסיום הלימודים - לחץ הקרייריסטים של אורט לפרטים נוספים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI