דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים ההפעלה הכי טבעית
ההפעלה הכי טבעית
יחיאל לוי 22/02/16 |  צפיות: 5164

כלבים. הם תמיד כאן בשביל האדם. הם מסייעים לאנשים בעיתות של משבר ומצוקה בעזרת הנחיה של מפעיל שמעביר סדנה תרפויטית לאנשים מכל הגילאים ובכל המצבים הפיזיים והנפשיים. הם החבר הכי טוב של האדם שלא יכול לראות לאן הוא הולך ומשתמש בכלב נחייה שמהווה זוג עיניים עבורו והם כלבים אשר מצליחים לסייע לכוחות משטרה בחיפוש אחר סמים ומוצרים אחרים שמוברחים לארץ בניגוד לחוק.

כלבים הם חיה חכמה שמתחלקת למשפחה ענקית של גזעים שכל אחד מהם בעל יופי ואופי משלו, אבל הדבר הבטוח הוא שהם יעבירו רגשות אמיתיים ללא כל מסננים ויחברו אל האדם שאימץ אותם, כפי שזה אימץ אותו אף הוא אל חייו. יש אנשים שמעולם לא חוו את הקשר המיוחד הזה שבין אדם לחיה ועבורם בדיוק יכולה להיות החוויה דרך הפעלות לילדים שכוללות את החיה המיוחדת הזאת, חוויה מכוננת.


סובלנות כלפי כלבים

כל הילדים שגדלו ללא חיית מחמד בילדותם ירגישו ברגע בו הם  נכנסים אל הפעלה שכוללת את החיה יוצאת הדופן הזו את הקשר המיוחד הזה שהם פשוט פספסו במשך זמן רב. רק אדם שיש לו חיית מחמד יכול להעיד עד כמה הקשר יכול להגיע אל עומקים שכאלה והבאת מפעיל שמעניק את ההרפתקה המקסימה הזאת של הפעלות לילדים בעזרת כלבים מסייעת להכיר את העולם הזה בצורה בלתי אמצעית ולשמוע את כל התפקידים המדהימים שהכלבים ממלאים עם משמעת ומסירות שאין כדוגמתה.

כלבי גישוש, כלבי פעלולים והמון אווירה נעימה ומבדרת מצליחים בכל פעם מחדש להביא את הילדים והמבוגרים לשתף פעולה במופע שמלמד רבות לגבי חיה קסומה זו ועד כמה אין לקחת כמובן מאליו את החיים האלה, אלא להתייחס בכבוד ובסבלנות אין קץ לחיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI