דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב חלונות ראווה מציגים את הסחורה
מציגים את הסחורה
יחיאל לוי 29/02/16 |  צפיות: 4652

כאשר מדובר בבעלי עסקים שאצלם בחנות צריכים להציג את הסחורה בצורה שתהיה נוחה וברורה לכל לקוח שנכנס אל בית העסק, ישנה חשיבות רבה עבור בחירה נכונה של מדפים אשר נועדו לתצוגה ושוני רב בין אלה שנועדו לכל מטרה אחרת. שימשו של מדפי תצוגה צריך להיות בהתאמה מירבית אל סוג הסחורה אותה רוצים להציג תוך שמירה על הסדר של התצוגה שלהם באופן נעים לעין ונוח למעבר.

הרבה בעלי עסקים בוחרים במדפים אשר עשויים מתכת על פני מדפים העשויים מחומרים אחרים, ובהמשך המאמר אתם כבר תבינו למה. כבר סקרנים לדעת יותר? המשיכו לקרוא ותבינו את החשיבות של בחירה נכונה של החומר מהם עשויים המדפים בכל חנות.


למה דווקא מתכת

העיצוב נראה יותר מיוחד – מדפים אשר עשויים מחומר כמו מתכת מעניקים מראה הרבה יותר חדשני ומעניין, בפרט אם הם מיועדים עבור תצוגה של מוצרים. העיצובים המגוונים והצבעים השונים שמגיעים עבור כל סוג של מדף הופכים את התצוגה למשהו שמתחיל כבר מהמדפים עצמם וממשיך אל עבר כל אחד מן המוצרים אשר מונחים בצורה יפה על המדפים הללו.

העמידות גבוהה – זה ממש לא משנה אם נשפך איזה שהוא מוצר על המדפים או אפילו נשבר על אחד מן המדפים, מדפים אשר עשויים ממתכת חזקה יהיו עמידים בכל אלה לאורכן של שנים רבות מבלי שבר זה ייראה כלל.

עוצמת נשיאה גבוהה – מדפים אשר עשויים ממתכת הם מדפים שיכולים לשאת את המשקל של מוצרים רבים ללא כל בעיה. אם מדובר בבקבוקים רבים של שתייה שצריכים לעמוד בצורה מסודרת על פני מדפי תצוגה חזקים או סדרה של צנצנות דבש וריבות כבדות, למדפים העשויים ממתכת לא תהיה כל בעיה לשאת את כל אלה בצורה נהדרת מבלי להישבר או להתעקם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI