דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב חלונות ראווה מציגים את הסחורה
מציגים את הסחורה
יחיאל לוי 29/02/16 |  צפיות: 3762

כאשר מדובר בבעלי עסקים שאצלם בחנות צריכים להציג את הסחורה בצורה שתהיה נוחה וברורה לכל לקוח שנכנס אל בית העסק, ישנה חשיבות רבה עבור בחירה נכונה של מדפים אשר נועדו לתצוגה ושוני רב בין אלה שנועדו לכל מטרה אחרת. שימשו של מדפי תצוגה צריך להיות בהתאמה מירבית אל סוג הסחורה אותה רוצים להציג תוך שמירה על הסדר של התצוגה שלהם באופן נעים לעין ונוח למעבר.

הרבה בעלי עסקים בוחרים במדפים אשר עשויים מתכת על פני מדפים העשויים מחומרים אחרים, ובהמשך המאמר אתם כבר תבינו למה. כבר סקרנים לדעת יותר? המשיכו לקרוא ותבינו את החשיבות של בחירה נכונה של החומר מהם עשויים המדפים בכל חנות.


למה דווקא מתכת

העיצוב נראה יותר מיוחד – מדפים אשר עשויים מחומר כמו מתכת מעניקים מראה הרבה יותר חדשני ומעניין, בפרט אם הם מיועדים עבור תצוגה של מוצרים. העיצובים המגוונים והצבעים השונים שמגיעים עבור כל סוג של מדף הופכים את התצוגה למשהו שמתחיל כבר מהמדפים עצמם וממשיך אל עבר כל אחד מן המוצרים אשר מונחים בצורה יפה על המדפים הללו.

העמידות גבוהה – זה ממש לא משנה אם נשפך איזה שהוא מוצר על המדפים או אפילו נשבר על אחד מן המדפים, מדפים אשר עשויים ממתכת חזקה יהיו עמידים בכל אלה לאורכן של שנים רבות מבלי שבר זה ייראה כלל.

עוצמת נשיאה גבוהה – מדפים אשר עשויים ממתכת הם מדפים שיכולים לשאת את המשקל של מוצרים רבים ללא כל בעיה. אם מדובר בבקבוקים רבים של שתייה שצריכים לעמוד בצורה מסודרת על פני מדפי תצוגה חזקים או סדרה של צנצנות דבש וריבות כבדות, למדפים העשויים ממתכת לא תהיה כל בעיה לשאת את כל אלה בצורה נהדרת מבלי להישבר או להתעקם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מסמך בעל תוקף משפטי
קבלת רישיון של נוטריון שאותו יכולים לקבל רק עורכי דין שעומדים בכמה וכמה קריטריונים שמפורטים היטב בחוק הנוטריונים.

יודעים כי העסק קיים
27/11/18 | מיתוג
זה יכול להיות יותר אפקטיבי לפרסם אותו בצורה אחרת, וכאן נכנסת לפעולה הפעולה של הפצה שכוללת כל מיני אפשרויות בתוכה.

איך העסק שלכם נראה
העיצוב של כל סוג של עסק חייב להיות מותאם אליו.

בחר את המזרון שלך
21/11/18 | רהיטים
זה חשוב לבחור גם מחיר טוב עם דגמי מזרון במבצע שקיימים כמעט בכל חנות, בייחוד עם מבצעי סוף השנה. איך מנווטים בין כל אלה ויוצאים עם שינה נעימה?

שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה

חנות שמשווקת את עצמה
12/11/18 | קניות
איך בכל זאת מצליחים להכניס ולהשאיר את הלקוחות הפוטנציאליים שכן נמצאים באזור של החנות ואף גורמים להם לבצע רכישה?

הצילומים הכי יפים
05/11/18 | חתונות
כדאי להשקיע קצת מחשבה לגבי הדרך בה אתם נוהגים להצטלם ולפיכך לשדרג במידה ניכרת את התוצאה

מה אדם מוריש אחריו
26/10/18 | ירושה
הכי חשוב הוא להכין צוואה ולא להתעכב שכן אף אדם לא יודע עד כמה מהר הוא יכול להיאסף בחזרה אל אבותיו.

אוכל טעים בנוף מקסים
יצירה של אירוע ואירוח נעימי

משווקים בצורה חכמה
11/10/18 | מכירות
רבים משקיעים מחשבה רבה בדרך שבה הם רוצים לנצח את התחרות הזו או אפילו להיות בין אלה שמובילים אותה, כדי שיקבלו כמה שיותר לקוחות והקופה של העסק רק תלך ותגדל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI