דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות למה בעולם העבודה כיום הכי נכון ללמוד לימודי מקצוע?
למה בעולם העבודה כיום הכי נכון ללמוד לימודי מקצוע?
הדס כהן 30/06/16 |  צפיות: 6954
שוק העבודה הולך ונעשה תחרותי והוא משתנה ומתעצב עם תחומי ידע חדשים ודרישות מחמירות יותר להתמקצעות ובקיאות בתחומי ידע ספציפיים. בדיוק מהטעם הזה לימודי מקצוע הפכו באחרונה לבחירה נבונה וחכמה עבור מי שמעוניינים בקריירה מבטיחה מצד אחד ובמסלול לימודים קצר וממוקד. רשת מכללות אורט מכשירה מדי שנה אלפי סטודנטים למקצועות המבוקשים ביותר עם הכשרה מקצועית מתאימה ולימודים מעשירים ומספקים. בעולם העבודה הנוכחי לימודי תעודה של מקצוע מסוים הם בחירה נכונה מכמה סיבות.

היתרונות לימודי מקצוע

לימודי מקצוע

ראשית, בוגרי הלימודים מקבלים הכשרה מתאימה לתחום ידע ספציפי ומבוקש. שנית הם זוכים למיומנויות מקצועיות מתקדמות, מה שהופך את הלימודים ליעילים יותר ומותאמים יותר לשוק העבודה. יתר על כן, תקופת הלימודים הקצרה מאפשרת השתלבות בשוק העבודה בגיל צעיר יחסית, דבר שמהווה יתרון בעולם העבודה שהולך ונעשה צעיר יותר.

הניסיון בעולם שבו קריירה היא משאת ליבם של אנשים רבים, לימוד ממוקד ומקצועי ממיטב אנשי המקצוע תוך דגש על הכשרה והתנסות הוא המפתח ליצירת קריירה מבטיחה ומספקת. לימודי מקצוע ברשת מכללות אורט יכולים להיות במגוון תחומים החל מעיצוב, המשך בטכנולוגיה ומחשבים וכלה במנהל וחינוך. רשת אורט היא הרשת הוותיקה ביותר להכשרת כוח אדם לתעשייה במגוון רחב של תחומים עם סוגי הסמכה שונים כמו הנדסאים, לימודי תעודה ועתודה טכנולוגית.

המגוון המגוון ואפשרויות הלימוד השונות בשילוב עם מגוון תחומי ידע מאפשרים לכל אחד ואחת למצוא את מקומם במערך ה'קורסים של רשת מכללות אורט. בוגרי הקורסים מקבלים תעודה מטעם רשת אורט ובחלק מהמסלולים מקבלים גם תעודה מטעם משרד הכלכלה. רשת מכללות אורט מפעילה גם מערך שמותאם לחברות וארגונים שבו ניתן לקבל הכשרות ייעודיות והשתלמויות בתחומים שונים על פי הזמנה מראש. מכללות אורט פרוסות בכל חלקי הארץ החל מרחובות, ירושלים, תל-אביב, וכלה בקריית ביאליק וכרמיאל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI