דף הבית נשים נשים - אחר צנועה ומטופחת
צנועה ומטופחת
יחיאל לוי 01/08/16 |  צפיות: 5456

בניגוד לדעה הרווחת, אישה שהיא מצווה להיות צנועה בשל השתייכותה אל הזרם הדתי או החרדי אינה צריכה להיות אישה לא מטופחת. ההפך הוא הנכון מכיוון שאישה צריכה לשמור על עצמה מושכת עבור בעלה ולמרות שישנם דברים שנראים רק במסגרת של הבית בינו ובינה, עדיין ישנם דברים שבהם נשים רבות מן המגזר הדתי-חרדי משקיעות כסף רב ודבר זה מתחיל ברכישה של פאות איכותיות וממשיך אל עבר רכישה של ביגוד אופנתי שיכול לכלול פריטים של מעצבים שמספקים את המראה הצנוע אך עם תפירה ובדים איכותיים במיוחד.

למעשה, אישה שמכבדת את עצמה תבצע רכישה של פאה אשר מיועדת לחבישה בצורה יומיומית ומלבדה פאה נוספת אחת לפחות אשר מיועדת לאירועים יותר מיוחדים, ונראית בהתאם. הטיפוח של הפאה הוא עניין שבשגרה ומידי פעם בפעם אף ניגשות לעדכון המראה של הפאה בהתאם לצרכים האישיים של כל אישה.


איך בוחרים פאה מתאימה?

מבנה הפנים - לכל אחת יש מבנה פנים שונה מן האחרת ולפיכך ההתאמה של פאות משתנה גם כן. בחירה של פאה ארוכה, פאה מדורגת או פאה עם נפח מסוים תעשה לפי הצורה של הפנים תוך התחשבות באופי של כל אישה ואישה.

השיער הטבעי - לכל אחת יש שיער טבעי הנראה בצורה מסוימת וכדי שלא לקבל מראה שונה מן המקור בצורה דרסטית דבר שיגרום לפאה להיראות פחות טבעית, כדאי להתאים את השיער של הפאה לשיער האמיתי עד כמה שניתן מבחינת צבע וסוג השיער.

התקציב האישי - לא לכל אחת יש תקציב עבור רכישה של פאה מותאמת אישית שנתפרת במיוחד עבורה, לכן ההבדלים בעלויות הם ניכרים בייחוד כאשר מבקשים את אותן הפאות שנתפרות משיער אמיתי איכותי שמתהדר ברמה הגבוהה שלו וביכולת שלו להישמר לאורכן של שנים רבות ללא כל בעיה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI