דף הבית ביטוח ביטוח כללי יוצאים לדרך ברגל ימין- ביטוח נסיעות לחו"ל
יוצאים לדרך ברגל ימין- ביטוח נסיעות לחו"ל
אבי 11/08/16 |  צפיות: 9112

אין זה משנה אם אתם לפני צבא ומבקשים לצאת לחופשה של לפני, אם עתה שוחררתם ואתם מבקשים לצאת לטיול ארוך, אם זה עתה התחתנתם ואם יוצאים לירח דבש, או סתם התפנו לכם כמה ימי חופש ואתם מבקשים לנצל אותם על הצד בטוב ביותר ופשוט לטוס לחו"ל. בין אם מדובר על סיבה כזו או אחרת- יש לדעת שצריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, ואין זה משנה אם מדובר על אופי של טיול בטן גב, או על סוג יותר הרפתקני בג'ונגלים של פרו.

משלמים מעט מקבלים הרבה יותר

כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל, ניתן לדעת שאתם מכוסים, שעשיתם כל שביכולתכם על מנת להבטיח טיול אחראי, ניתן לדעת שיש מי שיגיע לעזרתכם בעת הצורך- אם באופן פיזי ואם ע"י ליווי טלפוני, או ע"י החזר כספי. מכאן שאומנם נמצאים רחוק מהבית, אף באותה נשימה מדובר על הידיעה שיש לכם עזרה אמתית, כך שתחושת הביטחון חשובה, ולו עבור השקט הנפשי שלכם. כמו כן, יש לקחת בחשבון שעבור יתרון משמעותי שכזה, כל שצריך להשקיע זה רק כמה שקלים עבור כל יום טיול.

כרטיס אשראי

אנשים יודעים שאם הם מבקשים לטוס, עליהם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, אך רבים אינם יודעים שהם כבר מכוסים, וכל שעליהם לעשות זה להפעיל את הביטוח. במה מדובר? על ביטוח שקיים עבור כל מי שמחזיק בכרטיס אשראי. עם זאת, יש לדעת שמדובר על ביטוח בסיסי (ניתן להרחבה עבור מגוון סיטואציות, אך לא עבור כולן), ושעל מנת שהביטוח ייכנס לתוקף, יש להודיע לחברת האשראי כמה שבועות מראש, ועל כן לא תמיד מדובר באופציה רלוונטית או מספקת.

ביטוח תרמילאים

הרבה אנשים יוצאים על מנת לחוות חוויות מרגשות כגון ספורט אתגרי, ועל כן עליהם לשקול לעשות ביטוח תרמילאים. מדובר על ביטוח שנועד להגן מפני תאונות שעשויות לקרוא במגוון ההרפתקאות השונות, (סקי, בנג'י..), כאשר תמיד יש לוודא שסוג הפעילות שעליו בונים כלול בכיסוי של הפוליסה. יש להבין שעלות של כמה ימי אשפוז בחו"ל, עשויים לעלות כמו המחיר של כלל הטיול, ועל כן אם מבקשים להיות מכוסים ולהימנע מהוצאות כבדות ולא רצויות, מוטב מראש להוציא מעט ולהרוויח הרבה יותר. לבסוף נציין כשמדובר על ביטוח רגיל וגם כשמדובר על ביטוח עבור ספורט אתגרי, יש להתייעץ יועצי החברה עבור התאמה מלאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI