דף הבית נשים נשים - אחר מטופחים לנצח
מטופחים לנצח
יחיאל לוי 28/08/16 |  צפיות: 6506

הפנים שלנו הם בגדר כרטיס ביקור שאותו אנחנו מציגים בכל פעם בה אנחנו נפגשים עם אנשים חדשים שאותם אנחנו רוצים להרשים עם המראה הנכון. זה לא ממש משנה אם אנחנו גבוהים, נמוכים, שמנים או רזים, מה שחשוב בצורה ניכרת הוא הביטחון האישי שלנו במי שאנחנו והרבה מזה בא לידי ביטוח בחזות מטופחת שמשדרת חוזקה. עם המראה הנכון דלתות רבות יכולות להיפתח בפנינו, אבל עם המראה המטופח הן גם תשארנה פתוחות שכן אנשים אוהבים לשהות במחיצת אנשים שאוהבים להיראות טוב.

איך אפשר להיראות טוב מבלי לעשות ניתוחים פלסטיים ולפצוח בדיאטה של כאסח? פשוט מחפשים אחר אותם מוצרי יופי שעושים את השילוב המוצלח בין פנים מלאות באמביציה לבין כאלה שמלאות בחיוניות. כי זה הזמן להשקיע במוצרי טיפוח כמו אלה מבית וישי שעושים את כל ההבדל.


הגיל שבו כדאי להתחיל

כולנו חושבים כי אנחנו נחיה לנצח וכי סימני הזמן לא יגעו בנו. המחשבה הזו מאוד אופיינית לבני עשרה ולכאלה שנמצאים בשנות העשרים המוקדמות, אבל ככל שהשנים חולפות כרטיס הביקור שלנו מתחיל לדהות וכדאי מאוד לשפר את הסיכויים להשגת מראה של עור שמקבל את כל מה שהוא צריך על מנת להישאר צעיר ורענן, גם אם התקדמנו כבר אל עבר שנות השלושים.

הסוד טמון בבחירה נכונה של מוצרי טיפוח שבאמת מוכיחים את עצמם בתור כאלה שמצליחים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. חברות מוצרי טיפוח ידועות משתמשות במים טרמליים במוצרים שלהן מפני שאלה ידועים בתור כאלה שברמת יכולים לשנות את איכות העור למרות ההשפעות הסביבתיות של עישון, תזונה לא נכונה ועייפות. כך בדיוק חברת וישי מספקת מוצרי טיפוח ממעיינות וישי ששוקקים מים טרמליים המחיים את עור הגוף והפנים ומאפשרים לכל דורש לקבל מראה פנים זוהר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI