דף הבית פיננסים וכספים פיננסים וכספים - אחר חיסכון לילדים – החשיבות
חיסכון לילדים – החשיבות
אבי 30/10/16 |  צפיות: 1351

כל אחד מאיתנו המבוגרים מכיר את זה וזוכר את זה מהשנים בו הוא היה צעיר יותר. משתחררים מהצבא ומתחילים את החיים, ואז מהר מאוד מבינים שצריך לדאוג לכסף בשביל לממן אותם. עד אז חיים על חשבון ההורים וזה נחמד וקל אך מתי שהוא זה נגמר. אם רוצים לעשות את הטיול הגדול או אם רוצים ללכת ללמוד באוניברסיטה צריך לממן את זה, ולא לכל אחד יש הורים עשירים שיכולים לקחת את זה על עצמם. בדיוק בשביל זה צריך חיסכון לילדים, חיסכון שמתחיל עוד בילדות והוא דורש הכנסה של סכום קטן בכל חודש שלאחר שנים רבות יהיה שווה הרבה יותר. לא מדובר אומנם על מיליונים אך בהחלט מדובר על סכומים שמסייעים להתחיל את החיים בצורה פשוטה יותר ונוחה יותר.

מאמץ קטן – רווח גדול!

לא כל אחד יכול לשים בצד עבור כל ילד כל חודש סכום כסף מסוים. זה נכון וזה רק הולך ונהיה נרחב יותר, ולהורים רבים קשה מאוד להתחייב לסכום מסוים בכל חודש. אך גם אם תשימו בצד סכום קטן, גם אם הוא יהיה בכל חודש חמישים שקלים תוכלו בסופו של דבר לצבור עבור הילדים שלכם סכום כסף נכבד לאחר חמש עשרה או עשרים שנה... גם את זה אתם לא יכולים לשים בצד? מה עם הקצבה החודשית של הביטוח הלאומי? האם אותה תוכלו לשים בצד? זה הרי סכום שלא תכננתם לקבל... אם תתנהלו כמו שצריך תוכלו לשים את סכום הקצבה או לפחות חלק ממנה בכל חודש בחיסכון, וכך הכסף יהיה עם תשואה גדולה יותר ורבה יותר מאשר אם הוא ישכב סתם כך בבנק...

הגדילו את החיסכון אם אפשרי...

חיסכון גדול יותר הוא תמורה רבה יותר לאחר שנים. אם במהלך הזמן המשכורת שלכם עלתה או שנכנס לכם סכום כסף שלא תכננתם ואתם יכולים להכניס אותו לחיסכון למה לא לעשות את זה? זה מבורך וזה יסייע עוד יותר לילד שלכם ביום מן הימים.

אל תחכו... עכשיו זה הזמן...

תמיד יש תירוצים למה לא "להוציא" כסף... הרי זה כסף שברמה המידית אתם כאילו מוציאים ולא רואים תמורה עליו. אך כמה שתתחילו לחסוך מוקדם יותר כך תוכלו לצבור עבור הילדים שלכם יותר כסף, ולכן אתם צריכים למהר ולא לחכות. כל סכום שהוא אותו תוכלו לחסוך יהיה מצוין. אז קדימה למה אתם מחכים?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI