דף הבית נשים נשים - אחר חלק בלתי נפרד מכל אישה
חלק בלתי נפרד מכל אישה
יחיאל לוי 02/01/17 |  צפיות: 5396

אחד הדברים שבוא כל אישה משקיעה זמן ניכר של טיפוח הוא עבור השיער שעל ראשה. יש כאלה שמגיעות רק על מנת לצבוע את השורשים, כאלה שמגיעות על מנת לבצע תספורת עדכנית, כאלה אשר מגיעות לחדש גוונים וכאלה שמבקשות לבצע הארכת שיער בעזרת הוספה של תוספות שיער. למה דווקא תוספות? קראי הלאה.

למה זה כדאי?

למה בדיוק צריכים רק לחלום על שיער הרבה יותר מלא ממה שקיים לאישה נכון להיום? למה צריכים לחכות עד אשר השיער יגיע אל האורך הרצוי ואז לחשוש לקצר אותו לתספורת עדכנית בבוא העת? למה להתאפק עם יצירה של מראה מלא בגוונים בשל הפחד מנשירה כתוצאה מהבהרה? את כל אלה אפשר לסיים בצורה הכי מהירה על ידי ביצוע של הארכת שיער בגוון, באורך ובנפח שרוצים, מתי שרק רוצים בכך. הכל עניין של בחירה וההארכה עצמה מתבצעת בצורה אישית לכל אישה שהשיער הוא חלק בלתי נפרד מן הנשיות שלה.


מראה יותר נשי בזמן עבודה קצר

זמן ההרכבה של תוספות לשיער הוא בהחלט קצר בצורה משמעותית מאשר זמן ההמתנה לשיער שיגיע עד לאורך הרצוי. אישה יכולה להיכנס אל המספרה עם שיער באורך בינוני ומטה ולצאת לאחר שעה עם הארכת שיער של שיער גולש עד לישבן.


מראה שנשמר לתקופה ארוכה

כאשר בוחרים בתוספות שיער איכותיות יותר, כך השיער הזה יכול  להישמר למשך תקופה ארוכה, כאשר כל ה שצריכים לעשות הוא רק לתחזק את השיער הזה בצורה נכונה ולהגיע אל המספרה על מנת להחזיר את התוספות אל המיקום הנכון לאחר שהשיער הטבעי התארך לו. באופן ממוצע טיפול של הארכת שיער נשמר בצורה טובה לתקופה של חצי שנה שבה כל אישה יכולה ליהנות משיער בדיוק במראה שבא לה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI