דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים שירותי ביובית עבור פינוי שמן
שירותי ביובית עבור פינוי שמן
אבי 05/01/17 |  צפיות: 8512

לא מעט עסקים כגון בתי מלון, מסעדות, מוסכים וכדומה זקוקים להיעזר בשירותי ביובית באופן תקופתי, ולו כי מדובר בבתי עסקים אשר באים במגע עם מגוון שמנים אשר מוזרמים ישירות אל הביוב, ועל כן בקלות עשויים להפר את שגרת העבודה התקינה ובכך ליצור סתימה בצנרת. כמו כן, לא רק שהשומן עשוי להוביל לסתימות (ומכאן שגם להצפות), אלא הוא גם עשוי ליצור ריחות לא נעימים ואף לחדור לשכבות יותר עמוקות באדמה, ומכאן שלזהם מקורות מים חשובים. על כן לצד העובדה שבעלי עסקים פונים באופן עצמאי לשירותי ביובית, הרי שגם משרדי התברואה והבריאות מחייבים עסקים להתקין "מפריד שומנים" - עובדה שמעוררת מחדש את  הצורך לפנות אל שירותי ביובית.

בדיקה מקדימה

כאשר עומדים לבחור בשירותי ביובית, יש לוודא שהביובית יודעת לפנות את השומן בהתאם לסעיפי החוק, כאשר המשרד לאיכות הסביבה צריך לספק לפי חוק אישור פינוי. כמו כן, לפני שסוגרים עם שירותי ביובית כאלו או אחרים, יש לבחון מהם הצרכים ומה אותה ביובית יודעת להציע, ולו כי לא פעם ישנה משמעות לגודל של המשאית, לניסיון של הצוות, ליכולתו להתמודד עם מצבים מסוימים, וכמובן שגם יש לבחון האם אותה ביובית יודעת להתעסק עם שאיבת שומן, האם אותה ביובית יודעת להתמודד עם סיטואציה שבה "מפריד השומנים" נמצא באזור תת קרקעי נמוך וצר וכדומה.

שיקולים

לאור כל זאת ניתן להסיק שאם מתקשרים לבקש שירותי ביובית ואותה חברה נענית במהרה, מבלי לברר מהי הסיטואציה או מהו הצורך, הרי שהתנהלות שכזו צריכה להאיר נורה אדומה, ולו כי חברה מקצועית צריכה לדעת בפני מה היא עומדת, ולו על מנת להכין תוכנית עבודה מקדימה. כמו כן גם חשוב לוודא שאותה ביובית גם יודעת להתייצב תוך זמן קצר - ללא קשר ליום בשבוע, או לשעה ביום.

מנוי

לעיתים מתעורר צורך חד פעמי בשירותי ביובית, אך אם מדובר בבית עסק שבאופן קבוע עושה שימוש בשמן, הרי שמוטב להשיג מחיר של לקוח קבוע, ולו כי סיטואציה שכזו מצריכה לפנות אל שירותי ביובית באופן תדיר, ועל כן טוב למצוא מקום שיודע לבוא לקראת הלקוח.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI