דף הבית קניות וצרכנות צרכנות חדר שינה נוח ונעים
חדר שינה נוח ונעים
יחיאל לוי 30/04/17 |  צפיות: 4252

ארון הוא פריט ריהוט משמעותי שבכל חדר שינה חייב להימצא, למעשה תחת ההגדרות של חדר שינה במדינות רבות צריך להיות ארון בגדים בגודל סביר על מנת שחדר מסוג כזה יוכל להיחשב כחדר שינה תקני.

בארץ? אומנם חדרי השינה רק הולכים ומצטמצמים להם ככל שהשנים חולפות אבל אין זה אומר כי צריכים להקל ראש כאשר באים לבחור את ארון הבגדים שיתאים אל חדר השינה אלא בדיוק להפך. החשיבות של בחירת ארון קיר בצורה נכונה הופכת להיות עיקרית ביצירה של חדר שינה נוח ונעים. לדבר זה יש השפעה ישירה על ארונות קיר כאשר עבור ארונות קיר מחירים יכולים להיות באזור אלף השקלים ואפילו פי כמה וכמה מכך ככל שאלה גדולים ומותאמים לפרטי פרטים. מה הופך את הארון לפריט המושלם בחדר? קראו הלאה.


ארון מושלם לכל חדר

בחירה של ארון קיר כבר אינה רק לפי הגודל של החדר והגודל של התקציב. ארון יכול לשנות לחלוטין את האופן שבו חדר השינה נראה וגם להכניס ערך מוסך מבחינת יכולות הארגון שלו ובכך לפתור אותנו מרהיטים נוספים ומיותרים בחלל קטן יחסית. מכאן שהבחירה של ארונות קיר היא בהחלט כזו שיכולה לחולל שינוי לחיוב בכל חדר שינה ולכן כדאי מאוד שלא לבצע רכישה של ארון בפזיזות אלא לבדוק אם ארונות קיר מחירים בסדר גודל שיכול להיות נוח מבלי לפספס את האפשרות לשדרג את החוויה של שימוש בארון הבגדים יחד עם יצירה של עיצוב פנים שמעניק לחדר חיים חדשים.

מדדו בצורה מדויקת את החדר, שקלו את המיקום הנכון של ארון הבגדים, בדקו את הצרכים עבור האחסון הפנימי ולבסוף בדקו איזה סוג של עיצוב יכול להיות הולם את הסגנון שלכם ולהביא את המראה המיוחד יותר לחלל שבמקרים רבים חף מכל עיצוב כלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI