דף הבית בידור ופנאי ספרות נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
הדס כהן 01/06/17 |  צפיות: 1345

 

קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור. ההוצאה משתלבת בעיסוקיו כאיש תקשורת ומנצלת את היכרותו עם מובילי דעה בעולם ודרכי החשיבה שלהם כדי להוציא לאור את הספרים שהם כותבים, לאפיין אותם לפי סיכויי השיווק שלהם במדינות זרות ותרגומם לשפות אלה. המטרה של ההוצאה היא דו כיוונית – לתרגם ספרים מישראל לשפות זרות, ולהפיץ בישראל ספרים של סופרים זרים. במסגרת זו נחתם בסין הסכם תרגום והפצה עם הסוכנות הגדולה ביותר להפצת ספרים ותרגומם, דבר שמבטיח לסופרים ישראלים גישה ישירה לשוק הסיני הצמא לספרי איכות מישראל.

הסופרים הישראלים בכלל ואנשים הנחשבים למובילים בתחומם בפרט אהודים מאוד בסין, וכבר קורה לא מעט שאנשים אלה מקבים אוזן קשבת ואוהדת כשהם באים לספר את הסיפור הישראלי שלהם בסין.

לספר את הסיפור מן האישי לאוניברסלי

בכל סיפור אישי שנוגע בלב של השומעים יש משהו אוניברסלי שמדבר לקוראים ברחבי העולם. כשזה משולב ביכולת לספר סיפור ובצורה מרתקת, העורכים והמתרגמים של קונטנטו נאו שמחים להעביר את הסיפורים האלה לשיפוטם ולקריאתם של אנשים ברחבי העולם. כאמור, הסינים מעריכים מאוד את ההתמודדות הישראלית עם האתגרים המיוחדים לנו, ומשום כך הם מחפשים לקרוא את הסיפורים שמספרים ישראלים על פריצות הדרך והעבודה הקשה שעשו כדי לפתח המצאות, לגלות שיטות וגילויים שונים בתחומי המדע, הביטחון, הרפואה, הפסיכולוגיה, המוזיקה ועוד. יחד עם החוזים הבלעדיים שיש לקונטנטו נאו עם מדינות כמו סין ואחרות באירופה, מובטחת לסופרים אלה חשיפה מקסימלית תוך שימוש נכון בערוצי המדיה הדיגיטליים כולם כדי להביא את הבשורה של הסופרים שלה לקוראים בשפות זרות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')

אישורי נוטריון
מתי אנחנו זקוקים לשירותים של נוטריון? מהי החשיבות של אישורי נוטריון? ואל מי צריך לפנות? לפניכם כל המידע החשוב על האישורים אותם מספק נוטריון ועל הצורך של אותו אישור הנוטריון בעל תוקף משפטי.

חשיבותם של אישורים נוטריוניים
01/08/16 | תקשורת
לאישורים נוטריוניים חשיבות רבה, הן בשל הצורך שבהם והן בשל פסיקתו של הנוטריון ורמת החשיבות שיש לתפקידו של הנוטריון. לנוטריון תפקיד חשוב במערכות המשפטיות הבינלאומיות, ועל כן, מדובר באחד מן המסמכים החשובים ביותר, להם תוקף משפטי לכל דבר ועניין, לא רק במדינת ישראל, אלא גם במדינות מעבר לים.

תפקידו של נוטריון
לנוטריון תפקיד משפטי חשוב במערכת המשפט הבינלאומי. סימוכין לכך, ניתן לראות עוד מתקופות קדומות, והחל משנות ה 70 הוקמה במדינת ישראל חוקת נוטריונים, תחת משרד המשפטים הממשלתי. לנוטריון יכולת לתת אישור משפטי בעל תוקף בינלאומי בכל הקשור לאישורי מסמכים ותרגומי מסמכים, אישורי תעודות, אימותי חתימה ואישורי חיים. לכל אישור שכזה תקיפות בינלאומית המאפשרת הבאת ראייה במידת הצורך במערכות מקבילות שמעבר לים.

למה בעולם העבודה כיום הכי נכון ללמוד לימודי מקצוע?
שוק העבודה הולך ונעשה תחרותי והוא משתנה ומתעצב עם תחומי ידע חדשים ודרישות מחמירות יותר להתמקצעות ובקיאות בתחומי ידע ספציפיים. בדיוק מהטעם הזה לימודי מקצוע הפכו באחרונה לבחירה נבונה וחכמה עבור מי שמעוניינים בקריירה מבטיחה מצד אחד ובמסלול לימודים קצר וממוקד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI