דף הבית עסקים מכירות עובדים עם שיטה מוצלחת
עובדים עם שיטה מוצלחת
יחיאל לוי 06/07/17 |  צפיות: 4571

אין כמו ההרגשה הזו כאשר מגיעים אל תיבת הדואר ורואים שם כל מיני דברי דואר שיכולים להיות לא רק דרישות לתשלום של חשבונות אלא שוברים להנחה בחנות אהובה או מבצע חדש של נותן שירות שהגיע אל האזור ומפרסם בצורה הזו את עצמו אל שוק הלקוחות הפוטנציאליים.

זו כבר תקופה מאוד ארוכה של שנים שבה התחום של שיווק על ידי חלוקת דואר הוא דבר אשר מצליח לספק את הסחורה ולהעניק לכל בית עסק את התפוצה הנהדרת הזו שבסופו של עניין מצליחה לחשוף אותו אל כמה שיותר לקוחות רלבנטיים, ועם שיטות יצירתיות שעולות בזמנים אלו ניתן להבין כי הדרך הזו של השיווק מוכיחה את עצמה בתור יעילה שוב ושוב. עד כמה באמת האפשרות של שיווק ישיר דרך פליירים בתיבת הדואר היא שיטה מוצלחת? קראו את הדברים הבאים.


חשיבות של יעילות בעסק

האם חלוקה של דבר דואר שמגיע יחד עם עוד המוני פליירים אחרים היא לא פעולה שנדונה מראש להגיע אל פח האשפה שנמצא ולא במקרה ליד תיבות הדואר בכל בניין מגורים? האמת היא שאנשים רבים בודקים את הכתוב טרם השלכת דברי הדואר שלא רלבנטיים עבורם אל פח האשפה, ועבור הכמה שניות הללו צריכים לדעת לעבוד בצורה הכי חכמה מבחינה שיווקית.

לא כל פלייר יגיע אל הלקוח הרלבנטי ולכן חשוב מאוד לפלח את המיקומים שיכולים להיות הכי פוטנציאליים מבחינת הלקוחות שנמצאים שם, ככל שהפרסום והשיווק יהיו כאלה שמניבים תוצאות בשטח, כך העסק יתחיל לתפקד בצורה יעילה ולא רק יחזיר את העלויות עבור ההשקעה בפרויקט של חלוקת דואר שיווקי אלא אף יכניס כסף שיישאר בתור רווחים נקיים לאחר כל ההוצאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI