דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים עיצוב שעסק חייב לעצמו
עיצוב שעסק חייב לעצמו
יחיאל לוי 16/07/17 |  צפיות: 4924

כל עסק מעוניין להעביר משהו ממה שהוא אל הלקוח שמגיע אל המקום בצורה ויזואלית, וישנה ההבנה הטבעית הזו שלקוח בוחן דבר ראשון את המקום בעזרת חמשת החושים שלו, ורק לאחר מכן מחבר את הכל לכדי תמונה שלמה עם קבלת השירות או בלעדיו.

רק לאחר שיוצאים מכדי הנחה כי האדם שאמון על יצירת המופת הזו אשר נקראת עיצוב פנים לעסקים יכול להרים את החזון הזה אל פני השטח, יכולים להתקדם הלאה אל עבר מציאת האדם המושלם למשימה אשר בתומה לא רק מצפים למצוא מקום שנראה מעוצב ועושה את האווירה לכזו שמתאימה והולמת את סוג העיסוק של כל בית עסק, אלא מבינים את המטרה הגדולה יותר אשר לשמה יצא בעל העסק להרפתקה שנחשבת בתור השקעה שמחזירה את עצמה.


המטרה של עיצוב מסחרי

מה זה עיצוב פנים מסחרי? זהו עיצוב אשר ממוקד מטרה ויוצר לא רק את האווירה הכי נעימה עבור קבלה של שירות כזה או אחר, אלא הפלטפורמה הכי מתוחכמת שאותה מעצב פנים יכול ליצור אשר ממנה יוצאות עד כמה שיותר עסקאות בפועל.

התחום של עיצוב פנים לעסקים הוא כזה אשר יכול להרים את כמות הפעילות של בית עסק בצורה משמעותית בליווי של עבודת פרסום יעילה שמגדילה את כמות התנועה אל המקום, מרגע הכניסה אליו עבודת העיצוב תבוא לידי ביטוי ותסייע להגדיל את רמת הרווחים בכל פעם בה נכנס לקוח עם סימן שאלה ויוצא לגמרי עם חוויה שעונה על כל הצרכים שלו. הגדילה המשמעותית במתח הרווחים ששל העסק היא החלט דבר אפשרי, מה שצריכים הוא רק לחדד את המטרה מבחינת זרימה בעיצוב שכל כולו מדבר אל כל אדם בדיוק בשפה שעוזרת לסגור את העסקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI