דף הבית נשים נשים - אחר אקריל או ג'ל?
אקריל או ג'ל?
יחיאל לוי 19/07/17 |  צפיות: 4582

אין אישה שמכבדת את עצמה ולא תיגש אל ביצוע של מניקור תקופתי עם מניקוריסטית אהובה שאליה היא הולכת כבר במשך של שנים ארוכות. יד מטופחת היא מהשלם הזה שנקרא אישה מטופחת, ועל מנת לשמור על הציפורניים של הידיים שתהיינה בעלות מראה מסודר ואסתטי ככל האפשר נשים רבות מעדיפות לגשת אל אשת מקצוע שיודעת בדיוק איך לעבוד כדי להשיג את המראה הזה.

מעבר לעבודה המקצועית, נשים רבות עדיין מעדיפות לבצע את המניקור שלהן בעזרת בנייה באקריל ששומרת על מראה אחיד במשך של כמה שבועות ללא כל בעיה ובאותה ההזדמנות משיגות את האפשרות לציפורני ידיים חזקות פי כמה ממה שהיה להן טרם לכן.

בשנים האחרונות החל להיכנס ענף המניקור עם לק ג'ל וכבש בסערה את הציפורניים של נשים רבות שראו כי טוב, ועם המראה הגלוסי הזה נהנו להביט בציפורניים ולחייך בשביעות רצון מלאה, האם זה עדיף על מניקור באקריל? קראו הלאה.


היתרונות של אקריל

אומנם, לק ג'ל הוא מאוד טרנדי והמראה המבריק הזה הוא משהו שנשים רבות מעוניינות להשיג, אבל בפועל מדובר במריחה שמצריכה עדיין טיפול על ידי מניקוריסטית מקצועית כאשר הג'ל לעומת האקריל מחזיק הרבה פחות זמן בצורה יעילה, ואף אינו מחזק את הציפורן בצורה דומה.

כאשר מבצעים בנייה באקריל יכולים להישאר עם מראה נהדר למשך של חודש אפילו, אלא אם ישנה העדפה אישית להגיע אל המניקוריסטית בתקופות קצרות יותר מזה, והבנייה עצמה יכולה להגיע עם שלל של דוגמאות שאותן מבצעת אשת מקצוע מיומנת שמיודעת בכל הטרנדים הכי חדשניים.

מה יוצא מכל אלה? שעדיין בנייה באקריל היא הבסיס האיתן, ואם ישנה העדפה למראה ג'ל, ניתן למרוח שכבה נוספת על הבסיס מאקריל ובכך לזכות בשני העולמות גם יחד...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI