דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות זכרונות מהחתונה
זכרונות מהחתונה
יחיאל לוי 20/07/17 |  צפיות: 4383

אחת ההתלבטויות היותר קשות שיש לחתנים וכלות בזמן של ההכנות לקראת היום המיוחד שלהם היא כזו אשר כוללת את הבחירה של צלם אירועים שידאג לתעד את כל היום המיוחד הזה שלהם בצורה שמתאימה לסגנון של שני אלה. כביכול, מדובר בכמה העמדות שצלמים רבים די חוזרים עליהן עם כל זוג מחדש, אבל, וזה אבל די גדול, ההבדל ניכר בין צלמים שהם באמת מלאי כישרון ויצירתיות לבין אלה שעושים את אותה הרוטינה פעם אחר פעם ולא ממש לוכדים רגע, אלא יוצרים אותו.

מתוך אלה עולה גם ההבדל לגבי כמה עולה צלם לחתונה בכל פעם מחדש, כאשר ההבדלים הם לא רק מבינת הרמה של הביצועים שלו, אלא גם ביכולת להעניק חבילה שהיא מותאמת לצרכים של הלקוחות ומביאה דברים מיוחדים בדיוק כפי שראוי שיהיו כאשר מדברים על אירוע בסדר גודל של חתונה בו מושקעים בני הזוג בסכום ניכר של כסף.


מה כוללת חבילת הצילום

השאלה של המחיר היא בהחלט דבר חשוב, ויהיו הרבה פעמים בהן נדמה כי המחירים שמציעים צלמי האירועים לחתונות הם בטווח מאוד דומה, אולם מה שצריכים לבדוק הוא לא רק את ההרכב של החבילות אשר מוצעות בצורה כללית, אלא את השפע שמוצע עם הפירוט של כל דבר שקיים ברשימה הארוכה הזו.

את ההבדלים ניתן למצוא ברמה של יצירת האלבום הדיגיטלי, באפשרות להציע כמה סגנונות של צילום ולא רק סטנדרטי המבוצע במצלמות איכותיות, ביצירה של קליפים עם עריכה בסגנון של כל זוג ובקבלה של כמה הגדלות לתמונות הכי יפות של החתן והכלה. רק אחרי כל אלה אפשר להבין כמה עולה צלם לחתונה והאם מעבר להכל המחיר מצדיק את עצמו בכל מקרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI