דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים הפסולת של הבנייה
הפסולת של הבנייה
יחיאל לוי 27/09/17 |  צפיות: 4077

כאשר נכנסים אל מצב של שיפוצים במבנה מסוים צריכים להבין כי ישנם שלבים רבים שאותם אותו מבנה צריך לעבור טרם סיום הפרויקט של השיפוץ והאפשרות להיכנס אל משרד נקי וחדש לגמרי או אל בית פרטי שבו נעשתה הרחבה של המבנה למשהו הרבה יותר גדול שמתאים לגודל המשפחה שעוברת לגור שם לאחר כל זאת.

זה לא רק העניין של הבחירה של קבלן שיפוצים אמין ומיומן שיודע לבצע את העבודה בדיוק לפי התקציב הנדרש, וגם לא רק העניין הזה של בחירת האריחים וכל יתר הפריטים עבור המבנה שמשפצים, אלא גם היצירה של מסגרת מסודרת שבה יודעים היכן מרכזים את כל הפסולת של הבניין כאשר פינוי פסולת בניין חייב להתבצע בצורה תקינה ובהתאם להוראות של הרשויות הנוגעות בדבר.


לאן היא הולכת

לא הרבה אנשים מבינים את ההכרח הזה במכולה שאליה מפנים את כל פסולת הבניין, ודי בצדק, מכיוון שהרבה דברים בחיים הם כאלה אשר נלמדים רק כאשר נתקלים בהם בצורה ישירה בשלב כזה או אחר, אז ניתן לומר כי כל עוד לא עובדים בתחום הבנייה, נמצאים בהליך של שיפוצים או מכירים אדם שנמצא בתהליך שכזה לא ממש יודעים מה נעשה כשאר מתחילים לשפץ מבנה כזה או אחר.

מה העובדות בשטח אומרות? כי חייבים שתהיה מכולה רחבה שאליה יהיה ניתן להעביר את כל פסולת הבנייה בצורה מסודרת, עם קרבה כמה שיותר גדולה אל המקום שעובר את השיפוץ, ודבר שני יש לוודא כי החברה שמבצעת את כל תהליך פינוי פסולת בניין גם מעבירה את המכולה הזו אל עבר אתר של פינוי פסולת בנשל בנייה בצורה שתואמת לכל התקנות על מנת שלא לעבור על החוק בשום אופן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI