דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר יצירה של צל נהדר
יצירה של צל נהדר
יחיאל לוי 27/10/17 |  צפיות: 2666

צל הוא דבר שלא יכולים שלא להעריך אותו, בייחוד כאשר נמצאים באזור שטוף שמש שם אין כלל צל, אפילו לא סוג של צל קטנטן שבו יכולים לחסות למשך של כמה דקות. החשיפה אל שמש בייחוד בשעות החמנות של היום יכולה להיות משהו מאוד מסוכן מבחינה בריאותית ולכן בארץ ישראל זה די נפוץ לראות כי באזורים פרטיים כמו גם באזורים ציבוריים תמיד יהיו משטחים נרחבים למדי אשר מציעים מקום לשבת עם הרבה מאוד צל מרענן שמוריד את הטמפרטורות למשהו נסבל ופחות מסוכן.

השימוש בכל מיני סוגים של פתרונות הצללה הוא בהחלט לא משהו חדש כי דבר אשר מציע שורה של התחדשויות עבור סוגים די וותיקים של סוככים שכבר קיימים בארץ עשרות בשנים, ואף יותר מכך. איך יוצרים פתרון מוצלח שכזה בכל פעם מחדש? קראו הלאה.


מתכננים את ההצללה

כמו כל דבר בחיים אומרים כי סוף כל מעשה במחשבה תחילה, זאת אומרת שאם רוצים כי העשייה תהיה מבורכת ועם תוצאות טובות בפועל, זה יהיה חכם טרם לה לשבת על מנת לתכנן את מה שרוצים לעשות עם מחשבה נכונה.

גם כאשר מחפשים אחרי פתרונות הצללה לבית או לעסק, צריכים לחשוב היטב לגבי הסוגים הקיימים של הסוככים, החומרים מהם כל אחד מאלה בנוי והעלות של ההתקנה והחומר בכל מקום שבו רוצים להתקין את הסוכך הזה. בסופו של דבר מגיעים אל שורה של מסקנות לגבי המוצר שהכי משתלם מבחינת עלות ותועלת בכל הנוגע לרכישה והתקנה של צל עבור בית או עסק, ומתקדמים בצורה מושכלת ולא נחפזת אל עבר הבחירה של החברה שיכולה להביא את הביצוע עצמו באופן מקצועי לחלוטין.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI