דף הבית הודעות לעיתונות בריאות ביג פנדה מגדילה את גיוס ההון סבב ב'
ביג פנדה מגדילה את גיוס ההון סבב ב'
חיים נוי 02/11/17 |  צפיות: 2240
ביג פנדה מגדילה את גיוס ההון סבב ב'

החברה מאיצה את הצמיחה אצל לקוחות מחשוב ארגוני גדולים

מאונטיין ויו, קליפורניה, 1 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :

חברת ביג פנדה, מובילה בפתרונות תפעול שירותים אלגוריתמי במחשוב ארגוני, הודיעה היום שגייסה 23 מיליון דולר נוספים בסבב ב' - והגדילה את הסבב ל-49 מיליון דולר. את הסבב הזה מובילה גרינפילד פרטנרז, שותפות שמגובה על ידי TPG Growth, עם השתתפות נוספת של המשקיעים הקיימים בביג פנדה Sequoia Capital, Battery Ventures ו-Mayfield. ב-12 החודשים האחרונים ביג פנדה יותר משילשה את ההזמנות שלה, והוסיפה לקוחות ארגוניים גדולים כגון אינטל, Turner Broadcasting, מייסי'ס ו-Riot Games.

אסף רזניק, מנכ"ל ביג פנדה מסביר: "בגלל הענן ו-DevOps, מרכז הנתונים השתנה באופן רדיקלי מבחינת גודל, פיצול ומהירות. כתוצאה מכך אנשי תפעול שירותי המחשוב של הארגון -- שהניהול של יישומים ותשתיות קריטיות הוא התפקיד שלהם -- מתקשים להדביק את הקצב ולהבטיח שהעסק שלהם יפעל באופן חלק. החזון שלנו להשתמש בלמידת מכונה כדי לבצע אוטומציה ומדרוג בתפעול השירותים מתאים לצרכים של הלקוחות החדשים והקיימים שלנו. אנחנו שמחים שגרינפילד פרטנרז שותפה לחזון הזה. עם התמיכה שלה, אנחנו מתכוונים להאיץ את אסטרטגיית ההגעה לשוק הארגונית שלנו ולהגדיל את המובילות הטכנולוגית שלנו".

פלטפורמת הענן של ביג פנדה משתמשת בלמידת מכונה כדי לעבד ולצמצם כמויות גדולות של תעבורת התראות מעננים מפוצלים, יישומים וכלי ניטור מחשוב למספר ניתן לטיפול של אירועים כדי שאנשי תפעול שירותי המחשוב יוכלו לפתור אותם מהר יותר. המטרה של ביג פנדה היא שוק ניהול תפעול המחשוב שהיקפו 23 מיליארד דולר, עם התמקדות עיקרית בשני פלחי שוק:

  • החלפתפתרונות ישנים לניהול אירועי מחשוב של יצרנים כמו IBM, BMC,CA ו-HP- שהם כבר לא פתרונות מתאימים לסביבות המחשוב המודרניות המאוד דינמיות.
  • אוטומציהשל תפעול שירותי מחשוב ידני ולא יעיל בארגונים שמתקשים לעמוד בשיעורי הגידולהגבוהים או בדרישות התובעניות של השינוי הדיגיטלי.

גרינפילד פרטנרז, שבסיסה בישראל, מתמקדת בהשקעה בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם. השותף בגרינפילד שי גרינפילד אמר: "בכל הענפים והמקומות, חברות מחפשות דרכים לעמוד באופן יעיל ומדויק בדרישות הגדלות של ניהול מרכזי נתונים מודרניים. ביג פנדה מספקת פתרון חדשני, מקיף ומידרגי שהופך כאוס וערבוביה לתובנות שאפשר לפעול לפיהן. אנחנו נרגשים להיות שותפים של אסף והצוות שלו כדי להמשיך לבנות ולשפר את הפלטפורמה".

בנוסף לכך שיותר משילשה את ההזמנות, החברה השיגה כמה ציוני דרך משמעותיים אחרים. ב-12 החודשים האחרונים, ביג פנדה:

  • הפחיתהאת הרעש במחשוב ב-91 אחוז במוצע אצל הלקוחות הארגוניים הגדולים שלה, ואיפשרהללקוחות לזהות ולפתור אירועי מחשוב מהר יותר ועם פחות משאבים.
  • הוסיפהלקוחות ארגוניים גדולים חדשים במגוון של שווקים אנכיים ביניהם קמעונאות,תוכנה, הימורים, שידור, תקשורת, טכנולוגיה וייצור.
  • הגדילהאת מספר העובדים ביותר מ-150 אחוז בשנה האחרונה, וחיזקה את צוותי ההגעה לשוקוהצלחת הלקוחות.
  • השיקהאת פלטפורמת לימוד המכונה מסוג "קופסה פתוחה" היחידה בענף שמבצעתבאופן חכם אוטומציה של ניהול אירועי מחשוב ובתוך כך מספקת ללקוחות יותר ראותושליטה על האופן שבו למידת מכונה פועלת בסביבת המחשוב הייחודית שלהם.
  • פיתחהיכולת פעולה הדדית הטובה מסוגה עם יצרנים בניטור מחשוב, ITSM ועבודה משותפת ארגונית, ביניהם Cisco/AppDynamics, New Relic,Atlassian, Splunk,Slack, BMC,CA, HP,IBM, Amazon Web Services ועוד.

אודות גרינפילד פרטנרז

גרינפילד פרטנרז היא מיזם משותף בין TPG Growth, פלטפורמת ההשקעות בחברות בינוניות ומניות צמיחה של חברת הנכסים האלטרנטיביים TPG, ויהודה דורון, פעיל, משקיע ויזם ישראלי מצליח. גרינפילד פרטנרז מתמקדת בהשקעות של עד 20 מיליון דולר בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם עם נוכחות בישראל. הצוות של גרינפילד בשטח בישראל מיישם את השנים הרבות של ניסיון תפעולי שיש לו ברשת הגלובלית של TPG כדי לעזור לחזק ולהגדיל את החברות שבתיק שלה. ההשקעות של גרינפילד פרטנרז כוללות את Avanan, ביג פנדה, Guardicore ו-Tapingo.

אודות חברת ביג פנדה

חברת ביג פנדה מאפשרת למחשוב הארגוני לבצע באופן חכם אוטומציה ומדרוג בתפעול שירותים כדי לעמוד בדרישות המורכבות של מרכז הנתונים המודרני. פלטפורמת תפעול השירותים האלגוריתמי של החברה הופכת רעש מחשוב מעננים מפוצלים, צוותים, יישומים וכלי ניטור לתובנות שאפשר לפעול לפיהן כדי להאיץ את הפתרון של אירועי מחשוב. רבים מהארגונים הגדולים בעולם כגון אינטל, Workday, News Corp, מייסי'ס וסיסקו מסתמכים על ביג פנדה שתניע את תפעול השירותים שלהם. למידע נוסף, בקרו באתר www.BigPanda.io.

אנשי קשר

BigPanda
Mike Teeling, 650-562-6555, ext. 7
MTeeling@BigPanda.io
או
TPG
Courtney Power, 415-743-1550
Media@TPG.com

מקור:  BigPanda Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171101006163/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ReNew Power, חברת האנרגיה המתחדשת המובילה בהודו, תהפוך לציבורית על ידי שילוב עסקי עם RMG Acquisition Corporation II בעסקה של 8 מיליארד דולר
ReNew Power, חברת האנרגיה המתחדשת המובילה בהודו, התקשרה בהסכם סופי לשילוב עסקי עם RMG Acquisition Corporation II (“RMG II”); אחרי הסגירה, החברה המשולבת צפויה להיות רשומה בנסדא"ק בסימול החדש RNW.

אקופיה מחזקת את הנוכחות במזרח התיכון עם פרויקט ראשון במצרים
אקופיה, שכבר מוכרת כמובילה העולמית בפתרונות רובוטיים לתעשייה הסולרית, חתמה על הסכם עם חברת אנרגיה בינ"ל על התקנה של הפתרונות הרובוטיים שלה בפארק הסולרי בנבן, מצרים

המייסדת של Glamhive סטפני ספריינג'רז והסטייליסטית של הסלבס ניקול צ'אבז מודיעות על פסגת החורף הדיגיטלית של הסטייל והביוטי
הכנס יפגיש מובילים בתעשיות הסטייל והביוטי כדי לדבר על אופנה, ביוטי ויזמות

אפיזוד סיקס מודיעה על מימון נוסף של 30 מיליון דולר
סבב ההשקעה השני מגיע תשעה חדשים אחרי השגת 7 מיליון דולר בסבב הראשון

Universal Peace Federation : ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי
מצטרפים למנהיגים עולמיים וליותר ממיליון משתתפים ברחבי העולם לעצרת התקווה המקוונת החמישית

פסיפיק גרין ממנה את חוסה לובו לסגן נשיא לפיתוח עסקי, אמריקה הלטינית
בעשרים השנים האחרונות חוסה לובו מפתח פרויקטים של אנרגיה ירוקה ברחבי אמריקה הלטינית עם מיקוד מיוחד בטורבינות רוח, אנרגיית שמש מרוכזת (CSP), הידרו ומתקנים פוטו וולטאים (PV) לייצור חשמל.

לידרטק משיקה את PixSet, ערכת הנתונים של צורות גל מלאות של לידאר פלאש הראשונה בענף
Leddar PixSet היא ערכת הנתונים הראשונה בענף שזמינה לציבור עבור מחקר ופיתוח של ADAS ונהיגה אוטונומית שמכילה נתונים מחבילה מלאה של חיישנים (מצלמות, לידאר, מכ"ם, IMU), כולל נתונים של צורות גל מלאות מחיישן לידאר פלאש מצב מוצק תלת מימדי

ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI