דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות לימוזינה יוקרתית במחיר נוח
לימוזינה יוקרתית במחיר נוח
יחיאל לוי 08/11/17 |  צפיות: 3773

הזמן הממוצע עבור יצירה של חתונה מאפס הוא חצי שנה בארץ, ואף יותר מכך בארצות שמעבר לים. ההשקעה היא רבה ומצריכה גם זמן רב שבו יכולים למצוא את כל הספקים הנדרשים עבור האירוע ובראש ובראשונה את המקום שלא תמיד זמין בדיוק בתאריך שאותו מבקשים בני הזוג לעצמם. אז יש כאלה שמפשרים על התאריך עבור שריון המקום עצמו, ויש כאלה שמעדיפים לוותר על המקום ובלבד שישיגו את התאריך שחשוב להם עבור החתונה.

אחת הבחירות שהולכת וצוברת יותר ויותר פופולאריות בשנים האחרונות היא גם זו של השכרת לימוזינה לחתונה, כאשר עבור לימוזינה לחתונה מחיר יכול להיות משהו יקר מידי או כזה שאותו יכולים לשלם בדיוק כמו כל יתר הספקים. איך מוזילים את העלות הזו? המשיכו לקרוא ותגלו.


איך מוזילים את המחיר

· הזמנה מוקדמת ככל האפשר - זמן הוא דבר חשוב בכל הנוגע לעלויות שמשלמים עבור כל אחד מן הספקים לחתונה, והמפתח עבור כל אחד מאלה הוא הרכישה של השירותים מבעוד מועד או ברגע האחרון. מכיוון שחתונה היא דבר מלחיץ רצוי לארגן שורה של ספקים אמינים ומובחרים כמה שיותר מראש, וכך עבור לימוזינה לחתונה מחיר יורד פלאים גם כן.

· חלוקת התשלום בין הנוסעים - האפשרות של הזמנה של לימוזינה לאירוע שהוא לא רק חתונה היא דבר שעולה לא מעט כסף בצורה די טבעית, הרי מדובר בכלי רכב יוקרתי שעולה כמה וכמה מאות אלפי שקלים, תלוי בדגם שמוצע למכירה. כאשר ישנו אירוע שאותו חולקים כמה אנשים שונים, יכולים להציע את החלוקה של העלות בצורה שווה ובכך עלות שנראית גבוהה בתחילה הופכת להיות מאוד זניחה כאשר מחלקים אותה בים חמישה אנשים ואף יותר מכך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI