דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים עיצוב מחדש של עסק פעיל
עיצוב מחדש של עסק פעיל
יחיאל לוי 29/11/17 |  צפיות: 3704

בכל עסק מגיע לו הרגע שבו מרגישים כי העיצוב הנוכחי של המקום מצריך לא רק מקצה של שיפורים מבחינת הבלאי הטבעי של המקום בו ממוקם העסק, אלא מהבחינה של הענקת שירות טוב יותר ללקוחות ושדרוג והעמקת המותג עצמו בכל החלל כולו באותה ההזדמנות.

התחום של עיצוב חללים מסחריים הוא לא פשוט לא רק מבחינה זו שצריכים לדעת לקלוע את טעמו של בעל העסק אשר מחפש תמיד אחר משהו ספציפי שאותו הוא רוצה לקיים בכל עיצוב שייבחר בסופו של דבר, אלא גם מהבחינה של היות התקציב עבור ביצוע המשימה לא תמיד כה פתוח לדיונים אלא מאוד מוגבל ומאוד ספציפי. איך בדיוק יכולים להתמודד עם כל אלה? קראו הלאה.


החשיבות של עמידה בלוח הזמנים

לאחר שיושבים לשיחה עם בעל העסק ומבינים את החזון שלו לגבי העסק מכל ההיבטים המסחריים מעצב המקום צריך לבחון היטב את המקום אשר נמצא לרשות העיצוב, את האופן בו כל אזור צריך לשרת את המטרה שלו וכיצד כל אלה נמצאים תחת ההגדרה של תקציב עיצוב חללים מסחריים אשר נמצא לרשותו בכל פרויקט באופן ספציפי.

אחד מהפרמטרים אשר יקבעו את רמת ההוצאה היא הזמנים שבהם העסק למעשה לא יכול לספק את השירות מכיוון שהוא נמצא תחת שיפוצים, וכאשר מצפים להשאיר את העסק הזה ללא עבודה יותר מהנדרש למעשה מכניסים את בעל העסק אל הוצאות בלתי צפויות שיעלו הרבה מאוד כסף שלא היה תכנון להוציא. כל יום שעובר לו ללא היות העסק פתוח לביצוע של עסקאות, הוא יום של הפסד כספי, ואם כוללים את הוצאות העיצוב יכולים להגיע לכדי סכום משמעותי, לכן זה חשוב לוודא עמידה בלוח הזמנים ואי חריגה ממנו עד להשלמה מלאה של הפרויקט בצורה מקצועית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI