דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר תחזיות ל-2018, מאת: איתן ברמלר, Safe-T
תחזיות ל-2018, מאת: איתן ברמלר, Safe-T
איריס וינשטיין 10/12/17 |  צפיות: 460

GDPR יהפוך למציאות

GDPR יהפוך למציאות במאי 2018 ויורגש באופן משמעותי בעסקים ובאבטחת סייבר. כל ארגון באירופה יידרש לעקוב אחר כל קובץ השייך לו ואיזה שימוש נעשה בו על מנת לוודא כי הוא לא מהווה סכנה ולא נעשה בו שימוש לרעה. כניסתו של התקן תאלץ ארגונים להגדיל את הוצאתם בתחום פתרונות לניהול גישה.

מאחר שכל חריגה מהתקן תגרור אחריה קנסות כבדים ונזק לארגון, ישקיעו מירב הארגונים זמן, אנרגיה ומשאבים על מנת לאבטח את המידע שלהם והגישה אליו.

ארגונים מבוססי Scada ידרשו לפתרונות עבור מיקומים מבוזרים

ארגונים אלו , הרגילים להשתמש ברשתות פיזיות אופרטיביות שאינן מקושרות לאינטרנט ברוב המקרים, יבינו כי עליהם להתחבר לרשתות אופרטיביות המקושרות לאינטרנט ויאלצו להטמיע טכנולוגיות וירטואליצזיה שונות.

האקרים נגד מכונות תעשייתיות

שנת 2018 תהיה שנה מאתגרת ל- IOT התעשייתי. (IIOT ) האקרים שמבינים כי חברות תעשייתיות מתחברות לרשת כחלק מהתקדמותן הופכות לפגיעות יותר למתקפות זדוניות. הגנה על קווי הייצור הופכת לקריטית שכן לפעמים מדובר בחיים או מוות. לדוגמא, אם מדברים על יצרן מכוניות שקו הייצור שלו נפרץ ושובש, הסכנה היא שקו הייצור יינזק כך שנוסעי המכונית יכולים להיפגע, המוניטין והאחריות המשפטית לכל תקלה יחייבו את החברה בנזקים שיגרמו. ב-2018 יעלו יותר מכוניות מקושרות על הכביש והטכנולוגיה תאומץ על ידי יותר ויותר צרכנים וכך גם אמצעי ההגנה עליה. יותר חברות יציעו פתרונות הגנה למכוניות מקושרות ותקציב היצרניות לפתרונות ההגנה יגדל משמעותית.

"אמת לפני אישור גישה" על מנת להגן על המידע

Software Defined Perimeter Solutions יתפסו מקום גדול יותר ב-2018 . הפתרונות הקיימים היום תוכננו לאפשר גישה ואז לאמת אותה בגישת שכבות על מנת לחסום האקרים. אך יותר ויותר ארגונים מבינים שעליהם לשבור את הפרדיגמה הזו של אפשור גישה לפני ביסוס אמון על ידי טכנולוגיית ( SDP) ולכן אנו צופים הגדלת נתח השוק של פתרונות SDP בצירוף לפתרונות גישה קלאסיים שכן פתרונות SDP לבדם אינם מספיקים.

הנייר OUT והדיגיטל IN

מגמת המעבר מתקשורת על נייר לתקשורת דיגיטלית תמשיך ואף תתרחב . ב-2018 מדובר על קצבים גדולים בהרבה ממה שהכרנו. היעילות תגדל משמעותית אך גם החשיפה למתקפות וסכנות סייבר. ב-2018 יגדלו משמעותית התקציבים לפתרונות הגנה על החלפת מידע ברשתות עם הגידול במתן שירותים דיגיטלים על ידי ארגונים רבים. ימי משלוח הפקסים המסווגים יחלפו מן העולם..


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

F5 ממנה את מרי גרדנר לסמנכ"לית אבטחת מידע
במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על ניהול מערך אבטחת המידע ברחבי החברה, עם תכנון אסטרטגי, פיקוח ושליטה. התפקיד כולל זיהוי, הערכה ודיווח על ביצועי האבטחה הכוללים של F5 ועמידתה של החברה בדרישות רגולטוריות כמו גם ב-best practices המתפתחים בתעשייה.

Trend Micro צוינה כמובילה במתן פתרונות ההגנה על נקודות קצה על ידי קבוצת המחקר פורסטר
Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, הוכתרה כטובה ביותר בין 15 ספקי פתרונות שנבחנו עם ציון מושלם בקטגוריית האסטרטגיה וציון שני בטיבו בנוכחות בשוק.

F5 הוכרה כמובילה בתחום ה- WAF על ידי חברת מחקר עצמאית
הדוח של Forrester Research שחובר על ידי האנליסטית איימי דה-מרטין, מציין את ההצעות הנוכחיות של F5, את אסטרטגית המוצרים ואת נוכחותה בשוק ומעניקה את הציון הגבוה ביותר לזיהוי התקפות ותגובה להתקפות.

ThetaRay גייסה מעל 30 מליון דולר
החברה מתכוונת להשתמש בהון שגייסה להרחבת נוכחותה הגלובלית באירופה , אסיה וארה"ב, כמו גם להגדיל משמעותית של מצבת כוח האדם, ואת פעילות החברה בסניפים הקיימים, זאת נוכח הביקוש הגדל למערכות הנלחמות בפשיעה פיננסית והלבנת הון.

קבוצת ABN AMRO בחרה בפתרון מניעת פשיעה והלבנת ההון של ThetaRay
היקף העסקה מוערך במיליוני דולרים

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

לכבוש את אתגרי ה- Multi-Cloud בבטחה
אוטומציה, אורקסטרציה ואופטימיזציה הן המנטרות של העסקים בימינו. קיים לחץ מתמשך לשפר ביצועים ולהפוך לגמישים יותר, וכך הצלחה המונעת על ידי רעיון ה- multi-cloud הופכת למציאות מהפכנית בתעשיות רבות. תעשיית כלי הרכב הופכת אוטומטית יותר, ענף הקמעונאות הופך מהיר יותר, המגזר הפיננסי הפך משפטי והחומרה הפכה זמנית. יחד עם זאת, למרות סיכוני אבטחת המידע הגבוהים, שיטות IT מסורתיות וכלי אבטחת מידע שיצאו משימוש עדיין מאיימים על ההתקדמות ופוגעים בביטחון ב- multi-cloud.

Trend Micro חושפת טכנולוגיה חדשה מבוססת בינה מלאכותית להגנה על דואר אלקטרוני על פי סגנון הכתיבה
Trend Micro, מובילה עולמית לפתרונות סייבר ואבטחת מידע, הכריזה על טכנולוגיה חדשה שנועדה להתמודד עם התקפות על דואר אלקטרוני. הטכנולוגיה שמבוססת על בינה מלאכותית (AI) תוטמע במספר פתרונות של החברה ותוכל לזהות ניסיונות התקפה המוסווים כדואר אלקטרוני מבכירים בתוך הארגון ומחוץ לו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI