דף הבית עסקים ייעוץ עסקי עסק ששואף למצוינות
עסק ששואף למצוינות
יחיאל לוי 10/12/17 |  צפיות: 3514

אין אדם אשר מקים עסק כאשר הוא לא מכוון אותו אל עבר ההצלחה. כולם רוצים כי העסק שלהם יתרומם מעלה ויצליח להביא עבורם כמה שיותר הכנסות ורווחים ככל שחולפות להן השנים, אבל לא כולם מבינים מה בדיוק צריך להיעשות על מנת לכוון את העסק אל הכיוון הזהה של ההצלחה.

יש כאלה שמחלחלת אליהם התובנה כי אולי צריכים להיערך בצורה מחודשת ולהשתמש בתחום של ייעוץ ארגוני כדי להביא נקודות מבט יעילות יותר אליו, ויש כאלה אשר משוכנעים בכיוון הזה ובדרך האישית שלהם, אולי מפני שהצליחה בעבר בפרויקט דומה ואולי בגלל שהם לא ממש יכולים להודות כי הדרך שלהם הגיעה לכדי כישלון חרוץ.


איך מקדמים את חזון העסק

כדי להפוך עסק מצליח לכזה שיכול לגדול עוד יותר ועל מנת לקדם עסק שלא ממש מצליח להתרומם אל עבר התצפית העסקית שלו צריכים לדעת כי ישנה האפשרות כי הדברים יכולים להיות מבוצעים בצורה טובה יותר וכי להכניס אדם שמתמחה ביצירה של פתחים מקצועיים שכאלה יכולה להיות החשיבה הכי הגיונית בשלב שכזה.

זה לא מספיק להכין תוכנית עסקית וזה בהחלט לא מספיק להכין פרויקט נדיב של פרסום ושיווק. צריכים לדעת כיצד לשלב את כל הכלים הקיימים לרשות העסק ביחד עם יצירה של כלים חדשים לגמרי ובשילוב המוצלח הזה לחבר לכדי הרמוניה שמביאה כל יום של עסקים אל פדיון גבוה ככל האפשר. זה לא רק הנהלה כשרונית או כוח אדם מקצועי שנבחר בקפידה, זה לא רק השקעה כספית או חיסכון שמבצעים מתוך המקום הפיננסי הבעייתי שבו העסק נמצא. זו היכולת להביט למרחק ולצדדים, ולראות כיצד אפיון מחדש עם דברים שעובדים נהדר כרגע מביאים אל הצלחה שנמצאת ממש מעבר לאופק.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI