דף הבית קניות וצרכנות צרכנות כולם רוצים מזרן נוח
כולם רוצים מזרן נוח
יחיאל לוי 24/12/17 |  צפיות: 3683

אחת מן הרכישות שהיא בגדר של חובה בכל סוג של בית היא זו אשר כוללת את המיטה עבור חדר השינה כאשר ישנם כמה וכמה חדרי שינה בבית שכולל זוג הורים וכמה ילדים בגילאים השונים.

מה שמגיע בצורה צמודה אל המיטה הוא המזרן כאשר הבחירה של המזרן נעשית הרבה לפי הגיל של האנשים אשר מבצעים את הרכישה, המידות של החדר שבו מתכוננים להניח את המיטה הזו והעלות של כל אלה יחדיו בהתאם ליכולות הכספיות של כל אדם בצורה די אינדיווידואלית.

מה בכל זאת יכולים לעשות על מנת לוודא כי אותו מזרן שמעוניינים לרכוש הינו כזה שיענה על כל הדרישות בכל לילה מחדש? קראו את הדברים הבאים טרם הבחירה של מזרון מבין שלל של דמי מזרנים הזמינים בחנויות.


איך יודעים שהמזרן מתאים

· רמת הקשיחות - כל אחד אוהב רמה אחרת של קשיחות עבור המזרן שלו ויש כאלה אשר חייבים רמה מסוימת של קשיחות על מנת לספק עבורם את התמיכה הכי ראויה בשל גילם או בשל מצבם הבריאותי. בחינה של רמת הקשיחות בהתאם לפרמטרים הללו תסייע בבחירה של מזרן שמתאים לכל אחד בצורה אישית.

· מוניטין יצרן - בחירה של מזרן היא כזו אשר מסתמכת על העובדה כי האדם אשר מוכר את המזרן הוא כזה אשר מייצג חברה מאוד גדולה שממנה כבר נהנים אנשים רבים בארץ או אפילו מסביב לעולם כולו ממזרנים באיכות מעולה.

· תחושה אישית - כל אחד חש בצורה אחרת את המזרן שליו הוא שוכב. יש כאלה שהשכבה של הלטקס תעשה להם נעים בעוד אצל אחרים מספיקה השכבה הדקה של הבד הנעים שעשוי עם תיפורים נאים גם למראה וגם למגע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI