דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר AOI ואיכות הייצור
AOI ואיכות הייצור
יחיאל לוי 31/12/17 |  צפיות: 411

ספקי PCB במרחב הרכב מקדימים במידה רבה את זמנם לשוק באמצעות מערכות בדיקה אוטומטיות (AOI) אוטומטיות במהלך הרכבה של PCB. עם זאת, טכניקה זו של הדור הבא אינה מוגבלת בהיקף לתעשיית הרכב - יש לה השלכות רבות עוצמה על כל תעשיית ה- PCB.


מה זה 3D AOI?

כדי להבין טוב יותר את היתרונות שטכנולוגיה AOI תלת מימד מציעה, זה שימושי להשוות אותו עם קודמו, 2D AOI. בעבר, תהליכי בדיקה אוטומטיים אפשרו ליצרני האלקטרוניקה לזהות פגמים בעבודת יד ובעיות אחרות במהלך השלבים הסופיים של הרכבה של PCB.

בהגדרת AOI טיפוסית, מצלמה בעלת תושבת גבוהה מצלמת תמונות מדויקות של לוחות מעגלים מוגמרים ומשווה את התוצאות לקובץ סכימטי מפורט ביותר. הפרשי הפרמטר שעוברים סף מסוים מסומנים, ומפעיל אנושי בודק את המוצר המדובר.

התוצאה של תהליך זה היא כי המפעיל כבר לא צריך לאמת באופן ידני כל פרמטר של לוח המעגל הסתיים - עבור PCBs המודרנית, מפני שזה ייקח הרבה יותר מדי זמן. עכשיו, קבוצה קטנה של מפעילים יכולה לאמת נפח גדול מאוד של PCBs ולבחור את הפגומים עם דיוק רב.


מי משתמש ב AOI תלת מימד עבור בדיקה PCB?

נכון לאמצע 2017, טכנולוגיה זו משמשת כמעט אך ורק בתעשיית הרכב האוטונומית. היכולת לזהות ולמדוד במהירות פגמים בלוח כאשר מתמודדים עם רכיבים קטנים מאוד היא גורם חשוב התורם לקראת יצירת כלי רכב אוטונומיים במציאות היומיומית.

עם זאת, ככל שהזמן עובר, תהליך בדיקה זה יהפוך נפוץ יותר, הפחתת במידה ניכרת את הזמן והאנרגיה השקיעו על בדיקה PCB. היצרנים מחפשים ללא הרף שיטות בדיקה טובות ויעילות יותר, המציעות משוב בזמן אמת. בדרך זו, ליקויים PCB ניתן לזהות בשלב מוקדם של תהליך הייצור, מניעת אכזבת הלקוח ופגיעה במוניטין של החברה על ידי מניעת נזילות פוטנציאליים או בחלק ממגזרי התעשייה, תביעות.

בשילוב עם טכנולוגיית הדמיה ישירה (DI) לייזר, AOI משפר התשואה על ידי מזעור פסולת של חומר יקר. השילוב מגדיל את עקיבות שרשרת האספקה ​​ומסייע ליצרנים לזהות את הגורמים המייצרים כשלים בייצור.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
משווקים בצורה חכמה
11/10/18 | מכירות
רבים משקיעים מחשבה רבה בדרך שבה הם רוצים לנצח את התחרות הזו או אפילו להיות בין אלה שמובילים אותה, כדי שיקבלו כמה שיותר לקוחות והקופה של העסק רק תלך ותגדל.

אוכלים הרבה ומרזים
הרגלים ניתן לשנות, וכאשר מקבלים תפריט לדיאטה מהירה שבו יש את מה שאוהבים לאכול לצד דברים חדשים שלומדים לאכול מתחילים ללכת בדרכים חדשות ולראות את התוצאות לא מאחרות לבוא.

איך בוחרים מעצב פנים לעיצוב דירה
אנשים שמחפשים אחר עיצוב מוצלח מאתרים מעצבי פנים מומלצים כדי להפיח בבית חיים.

חשודים בביצוע עבירה פלילית
25/09/18 | פלילי
עד כמה זה הכרחי לאתר עורך דין פלילי בצפון במידה שצריכים

פרויקטים שבונים את המדינה
17/09/18 | נדל"ן
אולי מבחינת הצליל תב"ע ותמ"א יכולים לגרום לבלבול לאנשים שלא ממש מבינים את ההבדל בין שתי אלה,

יושבים על זה
הסיטואציה שבה הם נמצאים היא לא נוחה, אבל היא בהחלט יכולה רק להחמיר במידה ולא נוקטים בצעדים אשר מסייעים לגוף להתמודד עם העובדה כי כל היום יושבים

איפה מניחים את כלי העבודה
כאן זה המקום להתעכב על המיקום שבו הכי אידיאלי להניח את כל הכלים הגדולים והקטנים

משדרגים את המראה עם חומצה
השינויים בתחום האסתטיקה הובילו אל התבלטות בכל הנוגע לטיפולים שמסייעים לשמר מראה צעיר ככל האפשר, וכעת עם חומצה היאלורונית בהזרקה פשוטה כל אחד יכול להיראות צעיר מכפי שהוא במאוד

עידן של מזרונים
27/08/18 | צרכנות
למרבה המזל נכון להיום המבחר הוא רחב, ומתוכו יכולים לאתר מזרון במבצע בדיוק לפי הדגם שאותו מחפשים.

במה עובדים בארצות הברית
למה יכולים לצפות כאשר עוברים על פני עבודות שממוקמות ברחבי ארצות הברית?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI