דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר כמה עלה ניקיון למשרד
כמה עלה ניקיון למשרד
יחיאל לוי 22/01/18 |  צפיות: 1414

משרד נקי הוא לא רק דבר אשר משמר את התדמית של בית עסק אלא הדבר המאוד חשוב הזה אשר שומר על כל האנשים אשר מגיעים אל המקום נקיים מפני העברה של מחלות שמשגשגות בקלות בכל אותם המקומות שבהם לא נשמרים תנאי היגיינה ראויים.

ניתן לראות כי פעולת ניקיון משרדים בתל אביב היא כזו אשר מבוצעת בצורה תכופה אצל כל אותם בעלי משרדים שחייבים לשמור על רמה גבוהה של מראה מסודר ונקי בתחרות שרק הולכת ומתגברת לה באזורי מסחר שוקקי עסקאות ולקוחות פוטנציאליים. מה המחיר שאותו יצטרך בעל משרד לשלם עבור הפעולה החשובה הזו של הניקיון של המקום? קראו את הדברים הבאים.


מה משפיע על העלות

· גודל המשרד - לא כל משרד מציע מרחב שדומה למשרד האחר, גם אם שני אלה נמצאים באותו התחום של העיסוק. החישוב הפשוט הוא ככל שגודל המשרד יהיה נרחב יותר כך העלות של פעולת ניקיון משרדים בתל אביב תהיה גבוהה אף היא. לכן, אם לא ממש חייבים גודל כה רחב, עדיף לשנמך אל משהו יותר ריאלי גם מבחינת ההוצאות הנוספות שמשויכות ישירות אל הגודל של המשרד.

· תדירות הניקיון - לא כל משרד צריך שינקו אותו מידי יום, אבל כאשר זה קורה התדירות של הניקיון היא כזו אשר מעלה את העלות של פעולת הניקיון גם כן.

· אופי הניקיון - ישנם משרדים אשר בהם עבור ניקיון איכותי צריכים להביא לא רק את הציוד המתאים, אלא את המומחיות הספציפית בביצוע של עבודת ניקיון ברמה גבוהה. ניקיון של משטחי שיש, ניקיון של חומרים עדינים הם כאלה שמצריכים עבודה פרטנית, שאף היא מעלה את העלות של הניקיון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI