דף הבית עסקים תעשייה פתרונות חכמים לצביעת המתכת
פתרונות חכמים לצביעת המתכת
יחיאל לוי 19/02/18 |  צפיות: 3532

בתעשייה שבה עובדים בצורה רבה עם שורה שלמה של מתכות, עובר גם התהליך של צביעת אותן המתכות לקראת העברת כל הפריטים המוגמרים אל עבר שיווק הלאה. כך למשל בתעשיית ייצור המכוניות, הקמת גוף המכונית כולל את הייצור של החלקים, החיבור שלהם יחדיו וגם את הצביעה של המתכת בצבעים שאותם לאחר מכן מעביר היבואן אל קהל הצרכנים אשר באים על מנת לרכוש דגם מסוים ומעוניינים לדעת באלו צבעים הוא מגיע.

מכיוון שמדובר בחלקים אשר נתונים אל פגעי מזג האוויר, זה חשוב מאוד כי העבודה של הצביעה תהיה עמידה בכל אלה עד כמה שניתן, וזה מדוע שימוש עם אבקת צבע הוא פתרון חשוב לתעשיות רבות שמבצעות שימוש במתכות. האם ישנו יתרון נוסף שיכול לבוא לידי ביטוי לתהליך הצביעה החשוב הזה? קראו הלאה את הדברים הבאים.


אבקה עם מגוון אפקטים וגוונים

מלבד העניין של העמידות המאוד חשוב בשימוש עם אבקת צבע הרלבנטית בצורה ספציפית אל תעשיות שלמות שעובדות עם מתכות, עדיין ישנו הצורך להגיע אל מגוון רחב של גימורים שמביאים אל הלקוחות הסופיים מבחר רחב של גוונים שמהם כל אחד יכול לבחור את זה שהכי מתאים לו.

לכן, אחת מן הבחירות שאותן יכולים לבצע בתעשייה שבה מבצעים שימוש באבקות של צבע היא עבור סוג הגוון הנבחר וגן אם ישנו הצורך גם לבחור את האפקט של אותו הצבע הנבחר בנוסף. כל אלה הופכים את העבודה עם הצבעים למשהו הרבה יותר פרטני שאיתם כל תוצר סופי הוא כזה אשר יכול להתאים לכמה שיותר צרכים, ומכאן גם השימוש הניכר בצבעים מן הסוג הזה בתור פתרון שמביא כמה שיותר יתרונות בשימוש אחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI