דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר ניידות מתקפלת בנוחות
ניידות מתקפלת בנוחות
יחיאל לוי 23/02/18 |  צפיות: 3417

יותר ויותר אנשים שנמצאים בגיל הזהב מחפשים אחרי דברים שאותם הם יכולים לעשות, ולא ממש נכנסים אל הדמות הזו של סבתא וסבא אשר נשארים בבית כל היום ורק מחכים עד אשר הנכדים יבואו לבקר אותם. הם מעדיפים בהרבה לצאת אל עבר ימי נופש בים המלח שעושה להם רק טוב בגוף, ובהחלט שמחים לצאת אל עבר יום נעים בבית קפה עם כמה חברים טובים בני גילם בעזרת הקלנועית שיש להם.

עם הרבה יותר אפשרות להתנייד, לא פלא כי רבים מאלה מחפשים אחרי קלנועית טובה עבורם כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהם מעדיפים לשלם בעבור הנוחות שהם מקבלים בתמורה.


למה עדיף מנגנון קיפול

חיסכון במקום - לא הרבה מבינים את היתרון העצום של מנגנון הקיפול על פני רכישה של קלנועית רגילה, אבל אלה שכן הייתה להם קלנועית בעבר יודעים היטב עד כמה צריכים למצוא את המקום הזה שבו היא תוכל לחנות בצורה בטוחה ללא חשש של גניבה. כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה ששווה להשקיע בהם מכיוון שלאחר מכן אותה ניתן להניח בקלות בכל אחד מחדרי הבית ללא חשש של גניבה או חיפוש של מקום מספק עבורה.

ניידות גבוהה - כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת למעשה לא מוגבלים מבחינת הגודל שאיתה היא מגיעה משום שלאחר הקיפול היא הופכת להיות מאוד קומפקטית, ובכל  מאפשרת לכל מי שמעוניין בכך להעביר אותה הלאה אל עבר מיקום הרבה יותר רחוק שאליו יוצאים לטיול, כמו מקום שאליו נוסעים לנופש. פשוט מניחים את הקלנועית בתא מטען או בתא אחורי ויוצאים אל הנסיעה אשר בסופה יכולים לנהוג בקלנועית כמו בכל יום אחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI