דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים זה הזמן לצבוע
זה הזמן לצבוע
יחיאל לוי 05/03/18 |  צפיות: 3325

עכשיו כאשר המועד של חג הפסח מתקרב וזה של חג הפורים כבר הסתיים לו, אנשים רבים נזכרים כי הם מאוד היו רוצים לשדרג את המראה של הבית שלהם. אחת מן הפעולות הכי פופולאריות עבור שיפוץ הבית היא זו שכוללת את השדרוג של הקירות של החדרים השונים שאותם מייפים על ידי שכבה נאה של צבע או אפילו עם סוג של טפט עם דוגמא מעניינת או אפילו קיר שלם של בריקים בסלון.

כאשר נכנסים לראשונה אל חנות של צבעים מגלים כי זהו עולם שלם של צבעים שלא רק מגיעים במבחר עצום של גוונים ותתי גוונים, אלא גם עם תכונות שונות שקיימות עבור צבע לפלסטיק ולא רק צבע שמיועד לקירות של הבית. איך יוצאים עם הצבע הנכון? קראו את המידע החשוב הבא.


איזה צבע בוחרים

כאשר לא ממש יודעים איזה צבע לבחור יכולים לעשות כמה דברים לייעול תהליך זה:

שואלים את המוכר - המוכרנים במחלקת הצבעים הם כאלה אשר אמורים להיות יועצים עם בקיאות רבה בעניין צבעים. לכן, הם יוכלו ביתר קלות להתאים את סוג הצבע מבחינת התכונות שלו ואת הגוון מבחינת המראה של הבית כאשר ישנו תמיד העניין של טעם אישי למרות כל העצות שניתנות על ידם. תמיד כדאי להגיע עם תמונה של המקום/פריט שאותו רוצים לצבוע כדי להעביר את המידע בצורה הכי ברורה.

בודקים באינטרנט- ברחבי האינטרנט ישנם אתרים שלמים אשר מסייעים לקדם את הבחירה של צבעים, כאשר זה לא משנה אם מדובר בבחירת צבע לפלסטיק או צבע למתכת. כניסה אל אתרים מומחים בעניין תסייע לעשות את הבחירה ביתר קלות וללא עיכוב יתר על המידה אל השלב של הצביעה עצמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI